یکشنبه , ۱۹ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۵:۲۹ بعد از ظهر به وقت تهران

آمار دستگیر شدگان چهارشنبه سوری؛ ۱۳۸۹ مرد و ۴۸ زن

رییس پلیس پیشگیری ناجا از دستگیری ۱۳۸۹ مرد و ۴۸ زن در چهارشنبه سوری امسال خبر داد، ازاین تعداد ۹۵۹ نفر به مراجع قضایی معرفی شده و مابقی نیز با دادن تعهد ازاد شده اند.

https://dustaan.com/files/uploads/-000//1/www.dustaan.com-مجله-اینترنتی-1489563970.jpg

رییس پلیس پیشگیری ناجا درباره آمار خسارات جانی حوادث چهارشنبه سوری از دستگیری ۱۳۸۹ مرد و ۴۸ زن در چهارشنبه‌سوری امسال خبر داد و گفت: از این تعداد ۹۵۹ نفر به مراجع قضایی معرفی شده و مابقی با اخذ تعهد آزاد شدند.

به گزارش ایسنا، سردار محمد شرفی در نشست خبری که صبح امروز برگزار شد، درباره حوادث چهارشنبه‌سوری امسال گفت: امسال زمان استفاده از مواد محترقه کاهش یافت.

وی از دستگیری ۱۳۸۹ مرد در چهارشنبه‌سوری امسال خبر داد و گفت: از این تعداد ۹۲۳ نفر به مراجع قضایی معرفی شده و مابقی بااخذ تعهد آزاد شدند.

سردار شرفی همچنین از دستگیری ۴۸ زن در این شب خبر داد و افزود: از این تعداد نیز ۱۲ نفر با اخذ تعهد آزاد شده و مابقی به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گفته وی در آمار دستگیری‌ها نیز شاهد کاهش نسبت به مدت مشابه در سال قبل بوده‌ایم.

رییس پلیس پیشگیری ناجا درباره آمار خسارات جانی حوادث چهارشنبه سوری گفت: ۱۸۵ نفر در بیمارستان بستری شدند و ۱۰۹۳ نفر نیز به شکل سرپایی در محل درمان شدند. همچنین دو تن نیز جان خود را از دست دادند که یکی از آنها در تهران و دیگری در اصفهان جان خود را از دست داد.

وی اضافه کرد: برابر آمارها در این شب ۴۶ نفر از عوامل اورژانس، پلیس و آتش‌نشانی نیز در سراسر کشور مصدوم شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *