جمعه , ۳ ام بهمن ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۰ قبل از ظهر به وقت تهران

آزار شیطانی دختر معلول از سوی مرد آشنا

مرد آشنا که متهم است دختر معلول را مورد آزار و اذیت شیطانی قرار داده، با حکم دادگاه بازداشت شد.

https://www.dustaan.com/files/uploads/2020/08/www.dustaan.com-%D9%85%D8%AC%D9%84%D9%87-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-1597830290.jpg

به گزارش خبرنگار جام‌جم، رسیدگی به این پرونده با شکایت مددکار دختر معلول در دادگاه کیفری استان تهران آغاز شد. ممدکار روناک به قضات گفت: روناک دچار کند‌ذهنی است و خانواده‌اش او را به بهزیستی آورده و در اینجا نگهداری می‌شد. هرازگاهی نیز خانواده‌اش او را به خانه برده و بعد از مدتی باز می‌گرداندند. خرداد امسال هم خانواده‌اش به بهزیستی آمده و او را با خود بردند. چند روز بعد وقتی روناک به بهزیستی برگشت از نظر روحی پرخاشگر شده بود. موضوعی او را آزار می‌داد. چند بار با او ضحبت کردم تا از مشکلش مطلع شوم که حرفی نمی‌زد. سرانجام به من اعتماد کرد و برایم گفت که در خانه پدری او را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند. آنطور که روناک برایم تعریف کرده، خواهرش شاهد این ماجرا بوده است.
پس از این شکایت قضات از روناک تحقیق کردند. دختر نوجوان که نمی‌توانست به‌خوبی صحبت کند ، برای قضات توضیح داد ؛ وقتی به خانه پدری رفته یکی از نزدیکانش او را مورد آزار و اذیت قرار داده و اجازه نداده زودتر به بهزیستی برگردد.
در ادامه تحقیقات مشخص شد، روزی که دختر نوجوان مورد آزار و اذیت قرار گرفت ، چند مرد در خانه آنها مهمان بودند. دو نفر از مهمانان به دادگاه احضار شده اما منکر آزار و اذیت دختر نوجوان شدند. با توجه به این‌که روناک یکی از آنها را به عنوان آزارگر معرفی کرده بود ، دادگاه حکم بازداشت این مرد را صادر کرد و قرار شد دختر نوجوان برای بررسی وضعیت روحی و روانی و صحت گفته‌هایش به پزشکی قانونی معرفی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *