تبلیغات


کد خبر: 137343تاریخ انتشار : ۱۴:۳۳:۴۸ - پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - + چاپ خبر

قاتلی که پس از 10 سال به چنگال قانون افتاد

مردی ۳۰ ساله که در پی قتل یک مرد ۵۲ ساله حدود ده سال پیش متواری شده بود، دستگیر شد.

www.dustaan.com قاتلی که پس از 10 سال به چنگال قانون افتاد

قاتلی که پس از ۱۰ سال به چنگال قانون افتاد

فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند از شناسایی و دستگیری قاتل فراری پس از گذشت ۱۰ سال خبر داد.

به گزارش میزان، سرهنگ حسین سنچولی گفت: در پی قتل مردی ۵۲ ساله در استان گلستان و متواری شدن قاتل از محل وقوع جرم، دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اینکه قاتل پس از قتل به یکی از کشورهای همسایه متواری شده بود، پس از دریافت نیابت قضائی مبنی بر رویت قاتل در یکی از روستاهای شهرستان هیرمند، شناسایی محل اختفا و دستگیری قاتل توسط پلیس آغاز شد.

سرهنگ سنچولی تصریح کرد: با تحقیقات و بررسی های انجام شده و اشراف اطلاعاتی پلیس این فرماندهی، مخفیگاه این قاتل که مردی ۳۰ ساله است شناسایی و وی را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و ماموران پلیس به فرار ۱۰ ساله وی پایان دادند.

فرمانده انتظامی هیرمند با اشاره به اینکه در تحقیقات تخصصی کارگاهان علت قتل اختلاف شخصی و خانوادگی اعلام شده است، اضافه کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
مطالب مرتبط

مجله خبری دوستان : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس کلوب فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته: 0