کد خبر: 2622تاریخ انتشار : ۵:۳۷:۴۰ - پنج شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲

13www.dustaan.com تجاوز و قتل هولناک زن جوان مرداد امسال مردی در تماس با پلیس از قتل هولناک همسرش در بخش گلستان خبر داد. 

در ادامه تیمی از کارگاهان با حضور در محل جنایت دریافتند زن جوان به نام “لیلا” درحالی که دست و پایش با طناب بسته شده بود هدف ضربات مرگبار چاقو قرار گرفته بود. 

آثار به هم ریختگی خانه قتل با انگیزه سرقت را مطرح کرد اما خیلی زود این فرضیه کم رنگ شد با توجه به اینکه وسیله ای از داخل خانه سرقت نشده بود کارگاه‌هان احتمال دادند قاتل برای تغییر مسیر تحقیقات وسایل خانه را به هم ریخته است . 

از سوی دیگر نبود آثار ورود به زور بر روی درها نشان می‌داد قاتل با قربانی خود آشنایی داشته است. تیم جنایی با ردیابی تماس‌های مقتول متوجه شدند روز حادثه یکی از بستگان خواهر مقتول دوبار تلفنی با لیلا تماس گرفته بود. 

با کشف این سرنخ تنها مظنون جنایت به نام “محسن” دستگیر و برای تحقیقات به اداره آگاهی منتقل شد. متهم به قتل در همان بازجویی‌های اولیه به جرم خود اعتراف کرد و گفت: روز حادثه برای سرزدن به لیلا به خانه‌اشان رفتم زنگ درشان خراب بود به همین خاطر به تلفن همراهش زنگ زده و از او خواستم در را باز کند وقتی متوجه شدم زن جوان تنها است وسوسه‌های شیطانی به سراغم آمد و به سمت او حمله‌ور شدم. لیلا شروع به داد و بیداد کرد که دست و پاهایش را بسته و با ضربات چاقو او را کشتم. 

با تکمیل تحقیقات مرد جنایتکار در دادسرا مجرم شناخته شد و پرونده‌‌اش برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. /باشگاه خبرنگاران


پربیننده ترین مطالب روز


https://www.dustaan.com/?p=2622به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0