کد خبر: 85041تاریخ انتشار : ۱۸:۲۶:۴۱ - چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵

مدیر روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق زنجان گفت: دولت قیمت انشعاب برق در هر ‌آمپر را ۷۵ هزار تومان گران کرده و مشترکان برای خرید یک‌ کنتور تک‌‌فاز ۳۲ آمپر باید ۷۷۰ هزار تومان بیشتر از قبل پرداخت کنند.

www.dustaan.com افزایش حق انشعاب برقرویا قزلباش در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه با مجوز دولت برای افزایش قیمت انشعاب برق هر ‌آمپر ۷۵ هزار تومان گران شد و مشترکان برق برای خرید یک کنتور تک‌ فاز ۳۲ آمپر باید ۷۷۰ هزار تومان بیشتر از قبل پرداخت کنند، اظهار داشت: حدود ۱۰ روز پیش بود که دولت با پیشنهاد وزارت نیرو مبنی بر افزایش حق انشعاب برق موافقت کرده و اعلام کرد که برای رسیدن به قیمت تمام شده واقعی حق انشعاب برق طی شش سال گران شود.

وی ادامه داد: از ۱۰ روز پیش دولت برای حمایت از کسب و کار اجازه داد در شش سال هزینه‌های انشعاب برق افزایش و به تدریج به قیمت تمام شده برسد.

قزلباش با بیان اینکه قانون حمایت از صنعت برق کشور وزارت نیرو را مکلف کرده است که هزینه‌های انشعاب را به نحوی اخذ کند تا از متوسط قیمت تمام شده آن کمتر شود، ادامه داد: وزارت نیرو در این خصوص با دولت رایزنی کرد و دولت نیز با نگاه مثبت اعلام کرد که هزینه‌های انشعاب طی شش سال به تدریج به قیمت تمام شده برسد.

مدیر روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق زنجان در خصوص افزایش قیمت کنتور برق، افزود: قیمت یک کنتور تک‌فاز ۳۲ آمپر که قبلاً یک میلیون و ۶۱۰ هزار تومان بود به دو میلیون و ۳۸۰ هزار تومان افزایش یافته است و قیمت یک کنتور تک‌فاز ۵۰ آمپر به ۳ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان، کنتور سه فاز ۱۵ آمپر ۳ میلیون و ۵۷۰ هزار، کنتور سه فاز ۳۲ آمپر ۷ میلیون و ۱۳۸ هزار تومان شده است.




https://www.dustaan.com/?p=85041


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0