شنبه , ۲۷ ام اسفند ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۰:۴۰ قبل از ظهر به وقت تهران

رابطه نامشروع خانم معلم با دانش اموز پسر و باردار شدنش! +عکس

مجله انلاین دوستان :   خانم معلم ۳۶ ساله و متاهل امریکایی از دانش آموز ۱۴ ساله خود باردار شد. این خانم ۳۶ ساله که دارای دو فرزند است اعتراف کرده از نوجوان ۱۴ ساله ای که سابقا شاگرد او بوده باردار شده است.

www.dustaan.com-خبر-جدید-رابطه-جنسی-نامشروع-خانم-معلم-دانش-اموزاین پسر نوجوان توسط دختر ۱۴ ساله این خانم که همکلاس اوست به خانه معلم سابق خود راه یافت.
خانم سوتلو بعد ازاینکه مادر این پسر بچه به اداره پلیس رفته و جزئیات این رابطه نامشروع را فاش کرد دستگیر شد. این نوجوان ۱۴ ساله در اعترافات خود اعلام کرده است که حداقل هفته ای یک بار با این خانم که به عنوان معلم در مدارس زیادی در ایالت فلوریدای امریکا به تدریس مشغول است رابطه برقرار کرده است.

این زن در اعترافات خود میگوید اولین بار این پسر را که برای حل مشکلات درسی اش همراه دخترش به خانه او آمده است دیده بود و بعد از مدتی این رابطه تبدیل به عشقی آتشین شد و ماههاست که این دو با هم رابطه داشته اند.

وی میگوید ماه گذشته بعد از مراجعه به بیمارستان متوجه شد  که باردار است. او به اتهام رابطه با یک نوجوان که به سن قانونی نرسیده است در زندان به سر میبرد و گفته میشود قاضی پرونده برای او وثیقه ۷۵ هزار دلاری در نظر گرفته است.

۳.۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *