جمعه , ۴ ام اسفند ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۴:۰۴ بعد از ظهر به وقت تهران

دستگیری سارقی که با اسلحه اسباب بازی ایجاد رعب و وحشت کرده بود! +عکس

سارق و شرور سابقه داری که با استفاده از اسلحه اسباب بازی اقدام به سرقت و ایجاد رعب وحشت کرده بود، از سوی پلیس دستگیر شد.

میزان: سارق سابقه داری که با اسلحه کلاشینکف اسباب بازی به ایجاد رعب و وحشت و سرقت در روستا‌های شهرستان عنبرآباد اقدام می‌کرد دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد از دستگیری سارقی که با اسلحه کلاشینکف اسباب بازی به ایجاد رعب و وحشت و سرقت اقدام می‌کرد، خبر داد و گفت: متهم دارای سوابق متعدد کیفری است.

یوسف سبحانی اظهار داشت: این سارق که فردی معتاد است در آخرین اقدام خود سعی بر سرقت از یکی از باغ‌های مرکبات در یکی از روستا‌های شهرستان را داشت که با هوشیاری صاحب باغ و حضور به موقع پلیس دستگیر شد.

دستگیری سارقی که با اسلحه اسباب بازی ایجاد رعب و وحشت کرده بود!

وی بیان کرد: متهم با ساخت و استفاده از یک وسیله دست ساز که در آن باروت قرار می‌گرفت در حین ارتکاب جرم با ایجاد یک انفجار و صدای مهیب و تولید رعب و وحشت، اقدام به سرقت می‌کرده است.

این مقام قضایی با اشاره به اینکه متهم تاکنون به چندین فقره سرقت اقرار کرده است، گفت: از متهم یک قبضه سلاح سرد (چاقو)، یک عدد تبر به همراه یک اسلحه کلاشینکف اسباب بازی (پلاستیکی) و یک دستگاه دست ساز ایجاد صدا کشف شده است.

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان عنبرآباد اعلام کرد: در حال حاضر تعدادی از مالباختگان جهت طرح شکایت به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان مراجعه کرده اند.

وی عنوان کرد: متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده و پرونده در شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان عنبرآباد در حال رسیدگی است.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *