کد خبر: 203485تاریخ انتشار : ۱۸:۱۶:۱۴ - شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶

در روزهای گذشته شایعات زیادی مبنی بر رای جدید AFC برای برگزاری بازی های ایران و تیم های عربستانی و اماراتی در خود این کشورها منتشر شده بود، اما AFC باز هم به بازی تیم های ایرانی با امارات و عربستانی در کشور ثالث رای داد.

www.dustaan.com - AFC: بازی های ایران با تیم های عربستانی و اماراتی در کشور ثالث

ورزش > لیگ برتر – کنفدراسیون فوتبال آسیا رای خودش را درباره میزبانی تیم‌های عربستانی و اماراتی از همسایگان‌شان اعلام کرد و آن‌ها را ملزم به بازی در کشور قطر کرد.

به گزارش ایسنا؛ در جلسه‌ی کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از اعتراض باشگاه‌های عربستانی و اماراتی به تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر برگزاری بازی‌های رفت و برگشت بین نمایندگان این دو کشور با نمایندگان کشور قطر، کمیته اجرایی AFC به صورت رسمی تقاضای طرف عربستانی و اماراتی را رد کرد.

۱۴ رای به نفع کشور قطر و ۳ رای به نفع کشورهای عربستان و امارات در کنار یک رای ممتنع نتیجه بررسی و نظرخواهی کمیته اجرایی AFC درباره میزبانی کشور قطر از نمایندگان این دو کشور بوده است و به همین خاطر تیم‌های عربستانی و اماراتی امسال موظف هستند برای برگزاری بازی‌هایشان در لیگ قهرمانان آسیا به کشور قطر سفر کنند.

پیش از این مسوولان فوتبال عربستان بارها تهدید کرده بودند که چنانچه کنفدراسیون فوتبال عربستان نظر آنها برای بازی با نمایندگان قطر در کشور ثالث را نپذیرد از AFC خارج خواهند شد.

در این بررسی شرایط کشور ایران مورد لحاظ قرار نگرفته است و در صورتجلسه کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا اشاره‌ای به میزبانی تیم‌های ایرانی از تیم‌های عربستانی نشده است. بر این اساس دیدارهای نمانیدگان ایران با عربستان هم‌چنان باید در کشور ثالث برگزار شود.

 

AFC: بازی های ایران با تیم های عربستانی و اماراتی در کشور ثالث

به این پست امتیاز دهیدپربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

/ مجله دوستان
انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.