ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 313615

بعد از اینکه مسعود فراستی در آخرین ویژه‌برنامه هفت مدعی شد هادی حجازی فر پول «آتابای» را داده، حجازی‌فر در گفتگو با بهرنگ علوی گفت:« مسعود فراستی در برنامه هفت گفته پول فیلم «آتابای» را بازیگرش داده و خودش نوشته و گفته من هرکاری دوست دارم جلوی دوربین انجام می‌دهم.

چطور یک آدم به خودش اجازه میدهد که اینطور دروغ بگوید. آقای فراستی باید ثابت کنی من پول این فیلم را دادم. من پول داشتم خودم فیلم میساختم. چرا آدم‌ها را کوچک و تحقیر می کنید. اقا تو تهمت می زنی تو دروغ می گی. کی به تو این قدرت را داده که از آدم‌ها نیت خوانی کنی.

وقتی حرفش را شنیدم رفتم ازش شکایت کنم و گفتم میخواهم برای این حرفش شلاق بخورد. بعد گفتم من وقت و انرژی ام را بگذارم که به این آدم چی را ثابت کنم. گفتم ول کن نگذار ادم‌ها تو را درگیر موضوعات کوچک کنند

اگر ما هم بخواهیم شنیده هایمان و دیده هایمان را درباره دوستان بگوییم خیلی حرفها برای گفتن هست. بعضی دوستان فراموشی دارند. نمی دانند یک زمانی هادی حجازی فر کارگردان یک برنامه تلویزیونی بوده و تو را دعوت به کار کرده و…متاسفم که از تلویزیون ملی ما یک ادم و زیست و شخصیت و کارکترش را به این راحتی زیر سوال می‌برند.

www.dustaan.com پاسخ هادی حجازی فر به مسعود فراستی: تو تهمت می‌زنی، تو دروغ میگی

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!
به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.