پنجشنبه , ۲۷ ام مرداد ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶ قبل از ظهر به وقت تهران

واکنش ها به استوری اینستاگرامی جهرمی بعد از بازی پرسپولیس

صدرنشینی پرسپولیس در نیم فصل لیگ بیستم زمینه را برای کری خوانی هواداران سرخابی ها فراهم کرد تا جدال لفظی در فضای مجازی را آغاز کنند اما شروع کننده ماجرا، وزیر جوان دولت روحانی بود و کری خوانی او در استوری اینستاگرام برای استقلالی ها با واکنش های زیادی از سوی اعضای هیئت مدیره، کادرفنی و بازیکنان اسبق و هواداران استقلال مواجه شد.

 

 

پیش‌نویس خودکار

ماجرا چه بود؟
آذری جهرمی بعد از پیروزی ۵ بر صفر پرسپولیس در برابر گل گهر، با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «گل گهر یک گل دیگه خورده بود، به رکورد استقلال می رسید ولی خب رکورد استقلال دست نیافتنی است.» پس از این اتفاق بود که استقلالی ها واکنش های زیادی به صحبت های آذری جهرمی مطرح کردند که اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره استقلال با انتشار متن طولانی در صفحه اینستاگرام خود در پاسخ به صحبت های وزیر ارتباطات، نوشت رویای شما خاطرات ماست. صبح دیروز هم آذری جهرمی در گفت و گو با برنامه آفساید شبکه رادیویی جوان درباره این که آیا از هواداران استقلال عذرخواهی می کند، گفته بود: «چرا باید عذر‌خواهی کنم؟ مگر توهین کردم؟ مگر تاریخ را من رقم زدم؟ مگر  آقای خلیل زاده ننوشت آرزوی شما خاطرات ماست؟ او دیشب هم به من زنگ زد و گفت می‌خواهم مطلبی را منتشر کنم و من هم گفتم ایرادی ندارد.»
واکنش کاربران فضای مجازی
واکنش ها به استوری وزیر ارتباطات بسیار زیاد بود و حتی به پخش زنده تلویزیون هم کشیده شد. یکی از مجری ها  دلیل این استوری آذری جهرمی را جوان و جویای نام بودن وزیر بیان کرد و مجری دیگر هم اینترنت پرسرعت و بدون فیلتر وزیر را که باعث شده او درباره هر چیزی توییت کند، دلیل این جنجال دانست. با این حال برخی کاربران هم از آن جایی که در برهه هایی ایرانسل و همراه اول اسپانسر تیم های استقلال و پرسپولیس بوده، این همه هواداری از یک تیم را نادرست خواندند. برخی هم این گونه کری خوانی را برای وزیر که جایگاه حقوقی دارد ناپسند  دانسته و از وزیر جوان خواستند از این به بعد مانند کانال های هواداری عمل نکند. در ادامه تعدادی از واکنش ها به این استوری وزیر را می خوانید:
* هر شخصی حق داره به تیمی علاقه‌مند باشه و کری بخونه اما مشکل اون جاست که آذری جهرمی با استفاده از جایگاهش، رقابت رو از حالتِ عادلانه خارج می‌کنه تا بعدا بتونه برای خالی کردنِ عقده‌هاش با استقلالی‌ها کری بخونه.
* آقای جهرمی اگه با این کارات به دنبال رای پرسپولیسی ها توی انتخابات ریاست جمهوری هستی سخت در اشتباهی.
* کاش همین قدر که برای کل کل با تیم حریف وقت می ذاری برای حل مشکلات مردم هم وقت بذاری.
* شوخی ها و کری خوانی های جهرمی شبیه شوخی های شوهر عمه ها توی گروه های خانوادگی شده، همین قدر لوس و بی مزه!
* چه ایرادی داره ،کری خوانی همینه دیگه.
* آقای جهرمی بهتره آداب کری خوانی رو یاد بگیرید چون فردی که در جایگاه وزیر قرار می گیره باید این روند غلط رو اصلاح کنه نه این که به سبک کانال های هواداری عمل کنه!
*  قبول دارم بخشی از لذت فوتبال همین کری خوانی هاست اما یک وزیر نباید از این ادبیات برای مسخره کردن حریف استفاده کنه.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.