پنجشنبه , ۳ ام خرداد ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۹:۳۹ قبل از ظهر به وقت تهران

همسرم در بدن من”GPS” کار گذاشته بود، من هم او را کشتم!

مردشیشه ای: الو ۱۱۰؟ همسرم در بدن من”جی پی اس” کار گذاشته بود، او را کشتم!

روزنامه ایران نوشت:مرد «شیشه» ای که درتوهمی هولناک، همسرش را به قتل رسانده بود با پلیس تماس گرفت و ازجنایت خبرداد.

 صبح چهارشنبه -دیروز-عامل جنایت پس ازحضورمأموران درآپارتمانی در طبقه چهارم گفت: «همسرم داخل شکمم جی پی اس کار گذاشته بود به همین خاطراوراکشتم»!

مأموران کلانتری ۱۵۷ مسعودیه که ازشنیدن این حرف شوکه شده بودند دربازرسی خانه، ناگهان جسد زن میانسال را درحالی درحمام یافتند که پارچه‌ای دورگردنش پیچیده بود.بدین ترتیب آنها بازپرس کشیک قتل وتیم جنایی را باخبرکردند.

متهم ۵۰ ساله درنخستین بازجویی به بازپرس محسن مدیرروستا ازشعبه ششم دادسرای جنایی گفت: «۲۴ سال قبل با همسرم ازدواج کردم البته او همسرصیغه‌ای‌ام بود. حاصل این ازدواج دو دختر است که زمان حادثه به مدرسه رفته بودند. می‌دانم از زمانی که با همسرم ازدواج کرده‌ام او داخل شکمم جی پی اس کار گذاشته و هر جا می‌روم رد مرا می‌زند. سر این موضوع بشدت ناراحت بودم و به همین دلیل باهم درگیر شدیم. دعوای ما ازاتاق پذیرایی شروع و به حمام کشیده شد،تا اینکه برای پایان دادن به تمامی افکارمنفی‌ام او را خفه کردم. بعد از قتل هم با پلیس تماس گرفته و واقعیت را گفتم.»در ادامه تحقیقات مشخص شد متهم از مدت‌ها قبل اعتیاد شدید به «شیشه» دارد و در توهمی هولناک، همسرنگون بخت‌اش را کشته است.

پس از بررسی‌های مقدماتی، جسد به دستور بازپرس جنایی برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل وعامل جنایت نیزبرای بازجویی به اداره آگاهی انتقال یافت.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *