ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 302515

عامل جنایت مستانه ای که هنگام برگزاری جشن تولد و در یک نیمه شب ترسناک، دوستش را با ضربه کلنگی کارد به قتل رساند، درحالی گرفتار قانون شد که کیک این جشن پارتی گونه رنگ خون به خود گرفت.

www.dustaan.com - ماجرای جنایت مستانه ای که در نیمه شب ترسناک رخ داد

به گزارش خراسان، عقربه های ساعت به نیمه شب نزدیک می شد اما هنوز ماجرای جشن تولد در بولوار شاهنامه ۷۳ ادامه داشت. تعدادی از دختران و پسران جوان در جشنی پارتی گونه دور هم جمع شده بودند تا چاقو را از کیک تولد عبور دهند! در این میان برخی از دختران جوان از ترس دیر رسیدن به منزل و بازخواست شدن توسط خانواده، از دوست پسرانشان خواستند تا آن ها را به منزل برسانند. دقایقی بعد دو دختر جوان به همراه سه پسر سوار بر یک دستگاه پژو ۲۰۶ در حالی وارد بولوار شاهنامه شدند که راننده ۲۲ ساله آن با ویراژهای خطرناک و کشیدن ترمز دستی، شبی ترسناک را در بولوار به وجود آورد و حرکات لایی کشی و ترمزهای ناگهانی خودرو، همه رانندگان عبوری را به وحشت انداخت.
رانندگان خودروها از ترس تصادف به سمت چپ و راست منحرف می شدند و برخی نیز به شانه خاکی جاده می افتادند اما راننده ۲۰۶ که به خاطر مصرف مشروبات الکلی، سعی داشت به خودنمایی خیابانی بپردازد همچنان به حرکات وحشتناک خود ادامه می داد تا این که راننده یک دستگاه پراید که خانواده اش سرنشین آن بودند برای جلوگیری از تصادفی هولناک، روی ترمز کوبید و در نزدیکی پژو ۲۰۶ متوقف شد. در این هنگام «جواد» راننده ۲۲ ساله ۲۰۶ در حالی که بوی تند مشروب از دهانش بیرون می زد از خودرو پیاده شد و با مشتی محکم به شیشه پراید کوبید! ولی باز هم قانع نشد و از این که پراید در کنار او متوقف شده بود بسیار خشمگین به نظر می رسید. او سپس به طرف خودرواش رفت و با برداشتن کاردی از درون خودرو، دوباره به سوی راننده پراید حمله ور شد. راننده و خانواده اش از شدت ترس، داخل پراید میخکوب شده بودند و با چشمانی وحشت زده به راننده ۲۲ ساله می نگریستند که تیغه کارد را بالا برده بود در این لحظه یکی از دوستان راننده ۲۰۶ که «اکبر-الف» نام داشت بلافاصله از خودرو پیاده شد تا جواد را از فرود آوردن ضربه مرگبار منصرف کند! این جوان ۲۱ ساله متاهل خودش را مقابل جواد قرار داد تا کارد را از او بگیرد ولی آن جوان مست در همان حالت تیغه کارد را به حالت کلنگی فرود آورد ولی تیغه کارد بر گردن دوستش نشست و شاهرگ او را برید! خون از پیکر «اکبر-الف» فواره زد و راننده پراید که از این معرکه هولناک جان سالم به در برده بود، پشت فرمان خودرو نشست و آن جا را ترک کرد. سرنشینان پژو ۲۰۶ با دیدن این صحنه خونین، بلافاصله به سوی دوستشان دویدند و پیکر غرق در خون او را به داخل ۲۰۶ کشیدند. چند دقیقه بعد خودرو ۲۰۶ وارد محوطه بیمارستان طالقانی مشهد شد. آن ها پیکر بی رمق جوان ۲۱ ساله را روی برانکار گذاشتند و به داخل اورژانس بردند. کادر درمانی با مشاهده وضعیت وخیم جوان مجروح او را به اتاق احیا بردند تا او را نجات دهند اما دیگر دیر شده بود و «اکبر-الف» بر اثر عوارض ناشی از اصابت کارد و بریده شدن شاهرگ، جان سپرد. در همین حال دوستان مقتول با دیگر افرادی که هنوز در جشن تولد حضور داشتند تماس گرفتند و ماجرای هولناک نیمه شب را برای آن ها بازگو کردند. در این هنگام چند نفر دیگر از شرکت کنندگان در جشن تولد سوار بر یک دستگاه پراید عازم بیمارستان طالقانی شدند تا از وضعیت دوستشان باخبر شوند اما زمانی که فهمیدند «اکبر-الف» دیگر نفس نمی کشد و تلاش کادر درمانی به نتیجه نرسیده است همه آن ها سوار بر ۲۰۶ و پراید به صورت دنده عقب راه فرار را در پیش گرفتند و از بیمارستان گریختند! «جواد-الف» (راننده ۲۰۶) به همراه یکی از دوستانش به سوی بولوار چمن گریخت و دیگران دو دختر را به کوی سجادیه مشهد بردند! و سپس در حالی که کیک تولد رنگ خون به خود گرفته بود، هر کدام به منزلشان رفتند. از سوی دیگر دوست «جواد-الف» در مسیر پیاده شد و جواد به تنهایی به سمت منزلشان حرکت کرد اما به خاطر نگرانی و اضطرابی که سراسر وجودش را فراگرفته بود در بین راه با یک دستگاه خودروی دیگر تصادف کرد!
دقایقی بعد نیروهای پلیس راهنمایی با حضور در محل تصادف، بوی تند مشروب را احساس کردند که هنوز از دهان راننده ۲۰۶ بیرون می زد به همین دلیل مراتب را به نیروهای کلانتری مصلای مشهد اطلاع دادند. چند دقیقه بعد وقتی ماموران انتظامی به محل تصادف رسیدند خون های داخل خودروی ۲۰۶، را مشاهده کردند و به راننده جوان مشکوک شدند بنابراین آن ها با دستور سرهنگ «آقابیگی» (فرمانده انتظامی مشهد) خودرو را به پارکینگ انتقال دادند و جوان ۲۲ ساله را نیز برای کشف حقیقت به بازداشتگاه کلانتری سپردند. گزارش اختصاصی خراسان حاکی است، از سوی دیگر با گزارش مرگ جوان ۲۱ ساله به کلانتری الهیه مشهد، ماموران انتظامی با صدور دستوری از سوی سرهنگ توفیق حاجی زاده (رئیس کلانتری الهیه) بلافاصله در مرکز درمانی حضور یافتند و ماجرای این جنایت هولناک را به قاضی ویژه قتل عمد اعلام کردند. عقربه های ساعت حدود ۲ بامداد را نشانه رفته بودند که قاضی کاظم میرزایی به همراه گروهی از کارآگاهان زبده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی عازم بیمارستان طالقانی شدند و به تحقیق در این باره پرداختند. بررسی های مقدماتی حاکی از فرار سرنشینان پراید و خودرو ۲۰۶ بود که پیکر خون آلود «اکبر-الف» را به مرکز درمانی برده بودند بنابراین با دستور قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد بلافاصله عملیات پلیس برای ردیابی شماره پلاک های دو خودرو آغاز شد تا این که سرنخ یکی از شماره های انتظامی، مقام قضایی و کارآگاهان را به سوی کوی طلاب مشهد کشاند جایی که مالک یکی از خودروها در آن منطقه سکونت داشت. قاضی میرزایی ساعتی بعد در کلانتری میرزاکوچک خان مشهد استقرار یافت و دستور داد کارآگاهان با خانواده مقتول تماس بگیرند! پدر «اکبر-الف» وقتی در جریان مرگ فرزندش قرار گرفت دیگر گریه امانش نمی داد تا درباره او سخنی بگوید از سوی دیگر نیز فرصت طلایی برای شناسایی عامل یا عاملان جنایت از دست می رفت بالاخره پدر مقتول بیان کرد که پسرم به منزل نامزدش رفته بود! اما وقتی گروهی از کارآگاهان به منزل نامزد وی رفتند مشخص شد که نامزد او نیز از وی بی خبر است! بنابراین شیوه عملیات با دستور مقام قضایی تغییر کرد و در حالی که سپیده صبح شهر را روشن کرده بود، دوباره سررشته این عملیات به بیمارستان طالقانی کشیده شد. آن جا بود که در دفتر اورژانس نام «پ» (یکی از دوستان مقتول که همراه وی بود) به چشم خورد. با این سرنخ بلافاصله کارآگاهان «پ» را که در جشن تولد حضور داشت دستگیر کردند و در ادامه به کوی سجادیه رفتند و با راهنمایی «پ» دو دختر را نیز مورد بازجویی قرار دادند. در نهایت مشخص شد عامل اصلی درگیری جوان ۲۲ ساله ای به نام «جواد-الف» بوده است!
بنابر گزارش اختصاصی خراسان، هنوز عملیات دستگیری عوامل مرتبط با این جنایت هولناک ادامه داشت که نام متهم فراری به کلیه مراکز انتظامی اعلام و مشخص شد این فرد توسط نیروهای کلانتری مصلای مشهد به اتهام شرب خمر و همچنین خون آلود بودن خودرو دستگیر شده و برای تعیین تکلیف به مجتمع قضایی ناحیه ۷ مشهد انتقال یافته است.
دقایقی بعد با هماهنگی قضایی و به دستور سرهنگ غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی آگاهی) گروهی از کارآگاهان عازم دادسرا شدند و متهم به قتل را از بازداشتگاه دادسرا به پلیس آگاهی انتقال دادند. در حالی که عقربه های ساعت به ظهر روز گذشته نزدیک می شد و هنوز عملیات به پایان نرسیده بود، قاضی کاظم میرزایی به بازجویی های تخصصی از «جواد-الف» پرداخت. او که دیگر راه گریزی نداشت به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و این گونه این پرونده جنایی بعد از حدود ۱۲ ساعت تلاش قاضی ویژه قتل عمد و کارآگاهان اداره جنایی به نتیجه رسید.
بنابراین گزارش با دستور مقام قضایی، متهمان این جنایت در اختیار سرگرد «وحید حمیدفر» (افسر پرونده) قرار گرفتند تا بررسی های بیشتری در این باره صورت گیرد.

به این پست امتیاز دهیدپربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

/ مجله دوستان
انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.