شنبه , ۲۶ ام خرداد ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۶:۳۲ بعد از ظهر به وقت تهران

فال امروز شما چیست؟! «فال روزانه جمعه ۹۳/۰۱/۱۵»

مجله انلاین دوستان : فال امروز شما چیست؟! «فال روزانه جمعه ۹۳/۰۱/۱۵»

فال امروز شما چیست؟! «فال روزانه دوشنبه 92/01/11»
فال امروز شما چیست؟! «فال روزانه جمعه ۹۳/۰۱/۱۵»

فال مخصوص متولدین فروردین:

امروز مسدود کردن نیاز طبیعیتان به ابراز هیجانات بی فایده خواهد بود. ساعات صبح برای اغاز هیچ ابتکاری مناسب نیست. به جای ان از این زمان استفاده کنید و پروژه های کاری را تمام کنید و سفارشات مدیریت را نیز فراموش نکنید.

فال مخصوص متولدین اردیبهشت:

امروز بسیاری از کارهایتان با نقص روبه رو می شوند. عدم تفاهم در منافع ناامیدتان می کند. پیشنهاد می شود که تلاشتان برای رفه کردن مشاجرات را به تعویق بیندازید و برنامه های آینده را نیز به بعدا موکول کنید.

فال مخصوص متولدین خرداد:

امروز روز خوبی برای دیدن مردم جدید و استفاده از همراهیشان نیست. باید در کارهای روزمره، درمان، مطالعه، مسافرت، مسایل حقوقی و غیره فقط روی خودتان تکیه کنید. امروز نباید هیچ مساله حقوقی یا مسافرت طولانی ترتیب دهید.

فال مخصوص متولدین تیر:

باید صرف نظر از ذهنیت کنونی سعی کنید مودب بمانید. دردل نکنید و احساسات را بروز ندهید. همچنین عاقلانه نیست که کاملا از انسانها دور شوید. یک فاصله معقول بینخود و دیگران را حفظ کنید.

فال مخصوص متولدین مرداد:

ساعات صبح امروز برای کارهای روزانه که نیازی به انگیزه ندارند مناسب است. شاید مجبور شوید توجه بیشتری به سلامتی خود داشته باشید. در نیمه دوم روز برایتان مهم است که یک تعامل مناسب با همسر و افراد نزدیکتان داشته باشید.

فال مخصوص متولدین شهریور:

چیزی که قبلا به عنوان منبع لذت و سرگرمی برایتان بود اکنون تبدیل به یک فشار شده است. یک تعهد یا کار جدید مثل پروژه یا برنامه ممکن است به بن بست بخورد. شاید بدون هیچ حمایتی، چه اطلاعاتی و چه احساسی تنها باشید.

فال مخصوص متولدین مهر:

امروز باید هرگونه فعالیتی را در اوایل صبح به حداقل محدود کنید. در صورت امکان سعی کنید بخوابید. تنها کارهایی که واقعا ضروری هستند را انجام دهید مثل کارهای منزل. درنیمه دوم روز انگیزه تان بیشتر می شود، ولی باید در کارهای خلاقانه خود محدودیت قائل شوید.

فال مخصوص متولدین آبان:

امروز هیچ قرار مهمی نگذارید. در نیمه اول روز از ویژگی های مثبت شرایط موجود استفاده کنید. عصرهنگام هم ممکن است در کارهای خانه دردسر پیش بیاید و یا برنامه ها کنسل شوند.

فال مخصوص متولدین آذر:

در تمام مدت روز با محدودیت، رد شدن خواسته ها و موانع روبه رو می شوید. نیت های خوب شما و مهربانی صادقانه تان شاید با دیگران همخوان نباشد. اگر در جاده هستید احتمالا با خرابی جاده یا مسیر انحرافی روبه رو شوید.

فال مخصوص متولدین دی:

امروز برای رژیم گرفتن و رسیدگی به امور مالی خوب است. اگر وزنتان برایتان مهم باید به یک رژیم خوب پایبند باشید. هنگام حسابرسی، رسیدگیبه اموال، دادن مالیات، پرداخت عوارض و بدهی ها باید به شدت مراقب و هوشیار باشید.

فال مخصوص متولدین بهمن:

مهربانی همیشگی شما به خاطر خلق و خوی بد و نداشتن انرژی امروز به چشم نمی آید. شاید در خطر ریختن یک برنامه پر نقص تحت تاثیر عادت های بد یا نگرش بدتان نسبت به کسی باشید. سعی کنید از ناراحت بودن و منفی نگری اجتناب کنید.

فال مخصوص متولدین اسفند:

آزادی یک چیز نسبی است. انهایی که دوست دارند رویا پردازی و فلسفه بافی کنند باید به یاد داشته باشند که اینها هیچ کدام ارایه ادبی نیست. یک حقیقت تلخ و بی رحم است. امروز می توانید کاملا آزاد باشید، ولی تنها در محدوده ای که بیشتر از آن نباید پایتان را دراز کنید.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *