جمعه , ۱۱ ام اسفند ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۸:۵۰ بعد از ظهر به وقت تهران

سورپرایز پیشگوی مشهور لبنانی برای همه! +عکس

پیشگوی مشهور لبنانی که به دلیل پیشگویی های دقیقش در کشورش از محبوبیت خوبی برخوردار است، گفته است برای همه یک سورپرایز  دارد!

خبرنگاران جوان:” لیلی عبداللطیف” پیشگوی سرشناس لبنانی که همیشه با توضیح درباره اتفاقات آینده همه را حیرت زده می کند این بار از یک اتفاق دیگر که احتمالا در آینده رخ می دهد خبر داد.

تفاوت این پیشگویی عبداللطیف با اظهارات پیشین او در این است که در گذشته راجع به کارهایی که دیگران قرار است در آینده انجام دهند خبر می داد اما این بار از تصمیمی که خودش گرفته اطلاع رسانی کرد.

سورپرایز پیشگوی مشهور لبنانی برای همه!

به نقل از وبسایت”النفیس”او در برنامه ” spot on”اعلام کرد که در انتخابات پارلمانی آینده قصد دارد نامزد شود و در ادامه پرسید که آیا مشکلی با تصمیم من دارید؟حتما باید دکتر یا مهندس باشم که بتوانم برای حضور در انتخابات پارلمانی اعلام نامزدی کنم؟با عشقی که از مردم نسبت به خودم سراغ دارم قطعا آنها به من رای خواهند داد و پیروز می شوم.

وی همچنین پس از بحث و گفتگو در این باره به عنوان تازه ترین پیشگویی اش به احتمال رونق لیره سوریه و صعود اقتصادی این کشور اشاره کرد .

برخی کاربران او را انسانی خوش اخلاق و شوخ می دانند از همین رو احتمال داده اند که او شوخی کرده باشد به هر حال باید منتظر ماند و دید که در آیا “عبداللطیف” واقعا این کار را انجام خواهد داد یا نه؟!

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *