یکشنبه , ۲۳ ام خرداد ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۴:۳۳ بعد از ظهر به وقت تهران

زمان دقیق عرضه فصل هشتم «بازی تاج و تخت» مشخص شد

زمان دقیق عرضه فصل هشتم «بازی تاج و تخت» که آخرین فصل این مجموعه نیز محسوب می شود، به صورت دقیق مشخص شد.

ایسنا : تاریخ شروع پخش فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» به صورت رسمی اعلام شد.

«ورایتی» نوشت: با اعلام شروع فیلمبرداری فصل پایانی سریال «بازی تاج و تخت» در سال ۲۰۱۸، پیش‌بینی می‌شد پخش این مجموعه در سال ۲۰۱۹ از سر گرفته شود اما دست‌اندرکاران این سریال تا دیروز در این مورد رسما بیانیه‌ای صادر نکرده بودند.

روز گذشته شبکه «اچ.بی.او» که پخش این سریال حماسی ـ تخیلی را برعهده دارد، اعلام کرد: فصل هفتم «بازی تاج و تخت» از سال ۲۰۱۹ به روی آنتن خواهد رفت.

فصل هفتم این مجموعه تلویزیونی تابستان گذشته پخش شد و هوادارانش باید تا یک و سال اندی دیگر برای دیدن ادامه آن صبر کنند. پیش از این هم اعلام شده بود فصل پایانی این سریال کوتاه‌تر از دیگر فصول بوده و شامل شش قسمت خواهد شد.

«سوفیا ترنر» بازیگر این سریال، در مصاحبه‌ای با «ورایتی» گفته بود که فیلمبرداری این فصل از ماه اکتبر ۲۰۱۷ آغاز شده و تا میانه سال جدید میلادی ادامه خواهد داشت.

http://vignette3.wikia.nocookie.net/gameofthrones/images/9/96/CatelynJoyeuse3x09.jpg/revision/latest?cb=20130603164156

زمان دقیق عرضه فصل هشتم «بازی تاج و تخت» مشخص شد

فصل هفتم این سریال پربیننده‌ترین بخش این مجموعه بوده و رکوردهای زیادی را شکسته است؛ قسمت پایانی این فصل ۱۶ میلیون و ۵۰۰ بیننده را به خود جذب کرده که ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر آن‌ها،‌آن را هنگام اولین پخش تماشا کرده‌اند.

با این رکورد، این اپیزود پربیننده‌ترین قسمت یک سریال در تاریخ مجموعه‌های تلویزیونی لقب گرفت.

اخیرا هم اعلام شد «بازی تاج و تخت» برای ششمین سال متوالی رکورددار بیشترین دانلود غیرقانونی شد.

بر اساس اعلام سایت «تورنت فریک»، در نقطه اوج فصل هفتم «بازی تاج و تخت» که قسمت پایانی آن بود، ۴۰۰ هزار نفر به طور همزمان در حال دانلود این سریال بودند که این خود رکورد جدیدی محسوب می‌شود.

سریال «بازی تاج و تخت» تاکنون حواشی بسیاری در پی داشته است؛ هکرها متن فیلمنامه فصل هفتم آن را علاوه بر مدارک شبکه «اچ.بی.او» و بخشی از اپیزودهای پخش‌نشده این سریال، در فضای مجازی منتشر کردند.

در هند چهار نفر برای سرقت قسمت‌هایی از این سریال دستگیر شدند. یکی از قسمت‌ها نیز اشتباها زودتر در اروپا منتشر شد و باعث کپی و انتشار آنلاین آن شد.

مجموعه «بازی تاج و تخت» بر اساس رمان‌های «ترانه‌ یخ و آتش» نوشته «جورج آر.آر. مارتین» ساخته می‌شود و «دیوید بنیوف» و «دی. بی. وایس» کارگردانان این پروژه تلویزیونی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *