پنجشنبه , ۶ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۹:۰۲ قبل از ظهر به وقت تهران

دو مرد شیطان صفت ، فیلم سیاه قربانی خود را در اینستاگرام منتشر کردند

دومرد که بعد از آزار و اذیت دختری جوان، از او فیلم تهیه کرده و آن را در کانال‌های تلگرامی و اینستاگرام منتشر کرده بودند، بازداشت شدند.

دو مرد شیطان صفت ، فیلم سیاه قربانی خود را در اینستاگرام منتشر کردند

به گزارش خبرنگار جام‌جم، اوایل زمستان سال گذشته دختر جوانی با حضور در پلیس آگاهی شهرستان خوشاب در استان خراسان رضوی از دو مرد آزارگر شکایت کرد.
شاکی درجریان تحقیقات پلیسی گفت : اوایل اردیبهشت سال ۹۸ همراه پسر مورد علاقه‌ام به تفرجگاهی در اطراف شهررفتیم. دومرد که سرنشینان موتورسیکلتی بودند، سمت‌مان آمدند. آنها بعد ازپرس‌وجو ازما وقتی متوجه شدند نسبتی نداریم، دوستم را کتک زدند که او از ترس جانش از محل فرار کرد. دو جوان شرور مرا ربودند و با خود به خانه باغی روستایی منتقل کردند. آنها مرا مورد آزار و اذیت قراردادند و با گوشی تلفن همراه از صحنه فیلم گرفتند. تهدیدم کردند اگر شکایت کنم دوباره سراغم می‌آیند و این بار مرا به قتل می‌رسانند. بعد مرا نیمه جان رها کردند و متواری شدند که به‌سختی خودم را به خانه رساندم. از ترسم حرفی به خانواده‌ام نزدم، اما کابوس آن روز مدام با من بود. اوایل دی سال گذشته چند نفر از دوستانم با من تماس گرفتند و ادعا کردند فیلم آزار و اذیت من در فضای مجازی منتشر شده است. با اطلاع از این ماجرا شوکه شدم و بعد از پیگیری متوجه شدم موضوع صحت دارد. چند بار خواستم خودکشی کنم که موفق نشدم. زندگی برایم جهنم شده بود. بعداز گفتن ماجرا به خانواده‌ام تصمیم به شکایت از آدم‌رباهای آزارگر گرفتم.
پرونده‌ای در این باره تشکیل شد و تیمی از ماموران اداره اطلاعات و جرایم جنایی پلیس آگاهی به سرپرستی سرهنگ علی اصغر هراتی، رئیس پلیس آگاهی شهرستان خوشاب تحقیقات گسترده‌ای برای دستگیری دو متهم فراری آغاز کردند. بعداز چند ماه تلاش پلیسی، روزهای پایانی هفته گذشته رد یکی از متهمان فراری به دست آمد. او مردی متاهل و صاحب فرزند بود که به گفته خانواده‌اش از چندی قبل خانه را ترک کرده و به محلی نامشخص رفته بود.ماموران که به گفته‌های خانواده متهم شک کرده بودند، خانه را گشتند و متوجه برآمدگی‌ای در کنج اتاق‌ خواب شدند. فرش آنجا را که کنار زدند و تونلی یافتند. وارد تونل یک و نیم متری شدند که صدای زنگ تلفن همراهی از داخل آن شنیدند. با جست‌وجوی تونل متهم در داخل آن شناسایی و بازداشت شد. او در جریان تحقیقات گفت: من و دوستم برای تفریح به آن تفرجگاه رفته بودیم که متوجه شدیم دختر و پسر غریبه‌ای آنجا اتراق کرده‌اند. وسوسه شدیم آن دختر جوان را در دام شیطانی‌مان گرفتار کنیم. سراغ آن دو رفتیم. پسر جوان را کتک زدیم و او از ترس جانش فرارکرد. دختر جوان را ربودیم و با موتور به خانه باغی روستایی بردیم. هردو او را مورد آزار و اذیت قراردادیم و از صحنه با گوشی تلفن همراه فیلم تهیه کردیم. اواز ترس تهدیدهایمان شکایت نکرد تا این‌که وسوسه شدیم دوباره سراغش برویم که او حاضر نشد نزدمان بیاید و فیلم را درکانال‌های تلگرامی و اینستاگرام منتشر کردیم تا آبرویش برود. بعدهم چون ترسیدم پلیس ردمان را بزند در اتاق خواب خانه‌ام تونلی حفرکردم و آنجاپنهان می‌شدم تا پلیس دستگیرم نکند. اما روزی که برای دستگیری‌ام آمدند گوشی تلفن همراهم به صدا در آمد و مخفیگاهم لو رفت وبازداشت شدم.
سرهنگ حسن آشیانی ، فرمانده انتظامی شهرستان خوشاب به جام‌جم گفت : با اعتراف این متهم به جرایم سیاهش، برای او قرارقانونی صادرشد. تحقیقات برای دستگیری دومین متهم پرونده نیز ادامه داشت تا این‌که رد او در تهران به دست آمد. تیمی از ماموران پلیس آگاهی شهرستان خوشاب برای دستگیری او به پایتخت اعزام شدند و عصر بیست و دوم اردیبهشت امسال، متهم در پاساژی اطراف محله نواب بازداشت شد. تحقیقات اولیه از این متهم نشان داد او نیز متاهل بوده و بعداز فراربرای کار به تهران آمده و در کارگاه تولید کیف فعالیت داشته است. تحقیقات از متهمان برای رازگشایی ازدیگر جرایم احتمالی آنها ادامه دارد .

۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *