شنبه , ۵ ام اسفند ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۶:۴۵ بعد از ظهر به وقت تهران

داعش پادشاه آینده انگلیس را تهدید کرد +تصاویر

گروه تکفیری تروریستی داعش که در چند روز اخیر شخصیت های مختلف همچون نیمار و مسی را تهدید به ترور کرده بود این بار “پرنس جرج” نتیجه خردسال ملکه انگلیس را تهدید به مرگ کردند. 

باشگاه خبرنگاران جوان:به گزارش دیلی استار؛ تروریست‌های داعش این بار با ارسال مطلبی در نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام، «پرنس جرج»، نتیجه ملکه انگلیس و وارث پادشاهی این کشور، را به مرگ تهدید کردند.

در مطلب نسبت داده شده به داعش، عکسی از پرنس جرج ۴ ساله در کنار مدرسه‌ای که به آن می‌رود منتشر و آمده است: حتی خانواده سلطنتی نیز تنها رها نمی‌شوند. مدرسه خیلی زود آغاز شد.

سپس عباراتی به زبان عربی در زیر تصویر آمده که به این معنی هستند: هنگامی که جنگ با صدای دلنواز گلوله از راه برسد، ما بر روی کفر فرود می‌آییم و خواهان انتقام‌جویی هستیم.

این تهدید نگرانی بسیاری را درمورد حفظ امنیت پرنس جرج در مدرسه «توماس بَترسی»، واقع در جنوب لندن، بوجود آورده است. جاسوسان انگلیسی به طور مستمر و در تمام ساعات روز پست‌های تلگرامی را تحت نظر دارند تا احتمال هرگونه حمله تروریستی داعش در انگلیس را خنثی کنند.

ساکنان محلی در محدوده مدرسه پرنس جرج و افرادی که نزدیک به آن مشغول کار هستند از حضور گسترده تیم‌های امنیتی در کنار مدرسه خبر داده اند.

پرنس جرج به یک مدرسه خصوصی با هزینه سالانه ۱۷ هزار و ۶۰۰ پوند می‌رود؛ اما این مدرسه فاقد هرگونه تمهیدات امنیتی است. به همین دلیل والدین پرنس جرج پس از دریافت مطلب تهدیدآمیز، از نیرو‌های امنیتی کاخ سلطنتی برای حفاظت از فرزندشان استفاده کردند.

پیش از این، تروریست‌های داعش با انتشار تصاویر متعددی سعی در تهدید بازی‌های جام جهانی فوتبال در روسیه داشتند. در این تهدیدات، عکس‌هایی از بازیکنان مطرحی مانند «لیونل مسی»، «نیمار» و حتی مربی تیم ملی فوتبال فرانسه منتشر شده بود که به دست داعش در حال اعدام بودند.

داعش پادشاه آینده انگلیس را تهدید کرد

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *