یکشنبه , ۳۰ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۵:۲۴ قبل از ظهر به وقت تهران

تصاویر: خانواده ۱۵ نفره در حسرت داشتن دختر!

مرد برزیلی به همراه همسرش تاکنون ۱۳ بار فرزند دار شده اند نکته جالب این ماجرا اینجاست که تمام بچه هایشان پسر بوده و به نوعی در حسرت داشتن دختر می سوزند!

۱۳ فرزند پسر حاصل بیست سال زندگی مشترک ازدواج این زوج برزیلی بوده است ولی در کنار این تعداد فرزند پسر، آرزوی داشتن یک دختر هنوز برای آنها تحقق پیدا نکرده است.

 خانواده ۱۵ نفره
این خانواده برزیلی که در آن همه رده های سنی از نوزاد یک ماهه گرفته تا نوجوان ۱۸ ساله به چشم می خورد از علاقمندان پرو پا قرص بازی فوتبال اند و تمامی ۱۳ پسرخانواده از بازیکنان حرفه ای و مطرح هستند.پدر و مادر برای انتخاب نام اولین فرزند خود اسمی دخترانه را انتخاب کردند و منتظر تولد دختر خود نشستند اما این انتظار هنوز با بدنیا آمدن ۱۳ پسر محقق نشده است.

 خانواده ۱۵ نفره
پدر خانواده بدلیل علاقه زیاد به فوتبالیست های مشهوری چون رونالدو، رافائل و … نام همه پسرانش را با حرف ر شروع کرده است.کارشناسان در بررسی این خانواده عنوان کرده اند که حضور این تعداد پسر در یک خانواده نمونه نادری است که در بین ۸۰۰۰ خانواده تنها یکبار اتفاق می افتد.

نکته جالب در این خانواده پر جمعیت با این همه مشغله که برای هر وعده پخت و پز روزانه نیاز به یک کیلو برنج، لوبیا و … دارند امید است.

امید به داشتن فرزند دختر. هر چند پزشک به مادر خانواده اعلام کرده است که فرزند آینده آنها نیز پسر خواهد بود.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *