کد خبر: 38415تاریخ انتشار : ۱۹:۰۰:۵۸ - جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۴

مجله انلاین دوستان : اخیرا گروه های دخترانه در نرم افزارهای پیام رسان،اعضا را به چالش هایی دعوت می کنند که خروجی آن تبلیغ و ترویج همجنسگرایی در بین خانم های جوان است.

این روزها اغلب دختران جوان در نرم افزارهای پیام رسان خود،گروه هایی دارند که به قول خودشان ویژه خانم هاست و در آنجا همه چیز دخترانه است.در گروه هایی که ورود آقایان ممنوع است هر موضوع دخترانه ای رد و بدل می شود،از جک ها و دانستنی ها گرفته تا مدهای روز و تازه های دنیای فشن.

www.dustaan.com - تصاویر/ تبلیغ همجنسگرایی در گروه های دخترانه

گاهی هم اعضا به چالش هایی دعوت می شوند.چالش هایی که از افراد آنلاین درخواست می شود تا تصاویری را با دیگران به اشتراک بگذارند.
در ابتدا این چالش ها با اشیا شروع می شود.مثلا مدیر گروه پیشنهاد می دهد تا سایر اعضا از کلکسیون لاک های خود عکس بگیرند و در گروه قرار دهند،یا از لباس های خود عکس بگیرند و منتشر کنند.

www.dustaan.com - تصاویر/ تبلیغ همجنسگرایی در گروه های دخترانه

اما گاهی چالش ها پا را فراتر می گذارند بطوریکه اعضا باید از خود سلفی بگیرند و همین الان یهویی در گروه قرار دهند.
اینجاست که ناگهان سروکله بچه پرو های گروه پیدا می شود و چالش را برای اعضا سخت تر می کنند.یعنی گرفتن عکس های بیشتر از زوایای دیگر! سر شوخی که باز شد به خیال اینکه همه اعضا خانم هستند هر نوع اظهار نظری در مورد عکس ها آزاد می شود و پای پیشنهاد های عجیب و غریب هم به بحث باز می شود.
با داغ شدن چالش،به مخلوط عکسهای شخصی و اظهار نظرها،چاشنی دیگری هم اضافه می شود. تصاویری از سایت های خارجی با محتوای همجنسگرایی و بعد هم استدلال هایی که این موضوع را در میان دختران جوان امری عادی جلوه دهند و ادامه ماجرا.
حال اینکه پشت شماره های اعضای گروه چه کسانی هستند(خانم یا آقا) بماند،اما آنچه مسلم است رشد فزاینده محیط های مجازی  این الزام را ایجاد می کند که در زمینه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به جوانان بیش از پیش  به روز و گوش به زنگ باشیم.

www.dustaan.com - تصاویر/ تبلیغ همجنسگرایی در گروه های دخترانه

البته هستند خانم های زیادی که با مشاهده چنین اتفاقاتی در گروه های مختلف،فورا اقدام به ترک گروه می کنند و چه بسیارند گروه های دخترانه ای که اعضا با حفظ ارزش ها و فرهنگ ایرانی-اسلامی کشورمان  با یکدیگر به تبادل اطلاعات می پردازند.
گزارش:امیر نوایی

به این پست امتیاز دهید
پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

/ مجله دوستان
انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.