دوشنبه , ۳ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۱:۱۱ قبل از ظهر به وقت تهران

تبرئه زن تاجر از اتهام قتل پرستار خانگی

زن عتیقه فروش که متهم بود پرستار خانگی مادرش را به قتل رسانده با حکم قضات دادگاه تبرئه شد اما راز ناپدید شدن این مرد پرستار همچنان ناگشوده ماند.

پیش‌نویس خودکار

به گزارش خبرنگار« ایران»، حدود ۵ سال قبل مرد جوانی به نام کیوان که پرستار خانگی یک پیرزن ثروتمند بود به طرز مرموزی ناپدید شد. خانواده وی با مراجعه به پلیس گفتند: کیوان در خانه زن عتیقه فروشی کار می کرد و پرستار مادرش بود . پریا تاجرعتیقه است او با پسرمان مراودات مالی داشت و ما فکر می کنیم او از سرنوشت فرزندمان اطلاع دارد.
وقتی زن تاجر به دادسرا احضار شد گفت: کیوان از مادرم نگهداری و پرستاری می کرد من به او اعتماد داشتم درمقابل نیز به او پول خوبی می دادم. من و مادرم با هم زندگی می کردیم و من می دیدم که کیوان بسیار دلسوزانه با مادرم رفتار می کند. او همه کارهای مادرم را انجام می داد ؛ هم من و هم مادرم از او راضی بودیم. اما یک روز که کیوان بعد از کارش از خانه خارج شد دیگر برنگشت و خانواده‌اش هم از من شکایت کردند اما من هیچ دشمنی و اختلافی با او نداشتم . در اینجا پدر و مادر کیوان به مأموران گفتند پسرمان صد میلیون تومان پول برای سرمایه گذاری به پریا داده بود تا با هم کار کنند اما او پول پسرم را بالا کشید و با هم اختلاف پیدا کرده بودند. با اینکه خانواده کیوان دلیل دیگری ارائه نکردند اما پلیس بررسی‌های خود را انجام داد و متوجه شد روز گم شدن مرد جوان او از خانه مادر پریا خارج شده و به فاصله چند دقیقه نیز پریا از خانه خارج شده است به این ترتیب برای پریا کیفرخواست صادر شد و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. جلسه رسیدگی به پرونده این متهم سال گذشته برگزار شد زن جوان که با وثیقه آزاد بود قتل را انکار کرد . پدر و مادر کیوان گفتند: ۵ سال از این حادثه گذشته‌است احتمال می دهیم پسرمان کشته شده باشد اما حتی جسدی هم ازاو نداریم. پریا به خاطر صد میلیون تومان فرزند ما را کشت. به همین خاطر هم درخواست مجازات او را داریم. در ادامه متهم که با وثیقه آزاد بود در جایگاه قرار گرفت و گفت: من تاجرعتیقه هستم اما من هیچ پولی از کیوان نگرفتم و با او شراکتی نداشتم .
بعد از گفته‌های این زن و با توجه به اینکه مدرکی علیه او مبنی بر دخالت در ناپدید شدن مرد جوان و یا قتل وی وجود نداشت و جسد کیوان نیز پیدا نشده است قضات شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران وارد شور شدند و زن جوان را از اتهام قتل عمدی تبر‌ئه کردند.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *