یکشنبه , ۳ ام تیر ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۵:۲۸ بعد از ظهر به وقت تهران

کشف شکنجه‌ گاه مخوف داعش در سوریه +عکس

در حالی که چندماهی از آزاد سازی رقه سوریه از لوث وجود تروریست های تکفیری داعش می گذرد، مقامات محلی موفق به کشف شکنجه گاه زیرزمینی تروریست ها در این شهر شده اند.

هم اکنون که حدود چند ماه از آزادسازی رقه سوریه از دست عناصر گروه تروریستی داعش می‌گذرد، مقامات محلی توانسته اند یک اردوگاه زیرزمینی مخوف این تروریست‌ها را کشف کنند.

باشگاه خبرنگاران: مقامات محلی سوریه توانستند یک اردوگاه مخفی داعش را که در زیر یک زمین فوتبال حفر شده بود، کشف کنند.

به گزارش روزنامه سان، هم اکنون که حدود چند ماه از آزادسازی رقه سوریه از دست عناصر گروه تروریستی داعش می‌گذرد، مقامات محلی توانسته اند یک اردوگاه زیرزمینی مخوف این تروریست‌ها را کشف کنند.

روزنامه سان تصاویری از این اردوگاه مخوف گروه تروریستی داعش را منتشر کرده است که عناصر این گروه در زیر یک زمین فوتبال در رقه سوریه حفر کرده اند و از آن برای شکنجه زندانیان خود استفاده می‌کردند.

این تصاویر وحشتناک نشان می‌دهد که عناصر گروه تروریستی داعش چگونه از این اردوگاه زیر زمینی به عنوان اتاق‌های شکنجه و بازجویی استفاده می‌کرده اند.

یکی از ساکنان رقه در این باره گفت: من شنیده بودم که افراد زیادی در اینجا در اسارت داعش قرار داشتند و تنها راه نجات آن‌ها این بود که سرشان از بدنشان جدا شود. هم عناصر داعش و هم مردم معمولی در این اردوگاه‌ها اسیر بودند و شکنجه می‌شدند. ما نام این اردوگاه را «زمین بازی سیاه» گذاشته بودیم.

وی افزود: در ابتدا این زمین فوتبال خیلی هم خوب بود؛ اما پس از اشغال آن بدست عناصر گروه تروریستی داعش «زمین بازی سیاه» لقب گرفت و مردم محلی از نزدیک شدن به این منطقه وحشت داشتند.

کشف شکنجه‌ گاه مخوف داعش در سوریه

۱/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *