دوشنبه , ۳ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۱:۱۰ قبل از ظهر به وقت تهران

کشف جسد پزشک در چاه دستشویی

مجله انلاین دوستان :  جسد یک چشم پزشک در دستشویی خانه اش در خیابان خدامی ونک پیدا شد.

dustaan.com-اخبارروز-اخبار-روز-ایران-جهان-خبرپو-خبریاب-خبر-خوان-شهرخبر-قتل-جنایت-اخبار-حوادثصبح امروز ساکنان مجتمعی در خیابان خدامی متوجه ابگرفتکی چاه دستشویی خانه شان شدند و برای حل این مشکل اتش نشانی را خبر کردند. پس از حضور ماموران آتش نشانی در محل مشخص شد جسمی مانع از خروج آب از چاه شده و منجر به گرفتگی چاه خانه ها در این مجتمع شده است.

در حالی که آب از یکی از واحدهای این مجتمع به بیرون می زد آتش نشانان حدس زدند که مشکل هر چه هست از درون این خانه است با این حال هرچه در زدند کسی در را برایشان نگشود. همسایه ها گفتند که در این مجتمع دکتر چشم پزشک ۶۵ ساله ای زندگی می کند که تنهاست و احتمال دارد در خانه نباشد.

پس از آن
،آتش نشانان اقدام به شکستن در کردند و پس از وارد شدن به خانه متوجه شدند که مرد صاحبخانه داخل دستشویی افتاده و شیر آب نیز باز مانده است.ماجرای کشف جسد مرد چشم پزشک در چاه دستشویی که به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد ماموران نیز ماجرا را به بازپرس کشیک قتل اعلام کردند.

با اعلام این خبر به قاضی سجاد منافی آذر، به دستور وی، تیمی از کارآگاهان اداره دهم به محل حادثه اعزام شدند. بررسی های اولیه ماموران از خانه این پزشک نشان می داد قطره های خون روی زمین ریخته شده است. همسایه ها نیز به ماموران گفتند که این مرد ۶۵ ساله بیماری قند داشته است.

بر اساس این گزارش فرضیه اولیه ماموران این است که این پزشک که مرض قند داشته پس از تزریق انسولین به خود به دستشویی رفته اما تعادل خود را ازدست داده و بر زمین افتاده و فوت کرده است. هم چنین قطره های خون نیز مربوط به تزریق انسولین است .با این حال پرونده به دستور سجاد منافی آذر بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران برای تحقیقات بیشتر در دست بررسی است.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *