کد خبر: 157581تاریخ انتشار : ۱۲:۵۵:۲۳ - دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶

مراسم اکران خصوصی کارگر ساده نیازمندیم به کارگردانی منوچهر هادی و با حضور هنرمندان سرشناس کشورمان در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

اجرای این مراسم بر عهده پدرام کریمی بود.

www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»

در ابتدای این مراسم منوچهر هادی کارگردان فیلم، اظهار داشت: مهمان های زیادی داریم که در این مراسم حضور یافتند از جمله فرزاد موتمن، پانته آ بهرام، مهرانه مهین ترابی، هادی ساعی، سارا رسول زاده، نیما نکیسا، محمد سلوکی، سعید جلالی، هومن جوادی و… که حضور این دوستان باعث افتخار است.

عامریان گفت: به همه خیر مقدم می گویم و خوشحالم که در حضور شما به تماشای فیلم می نشینم. بسیار خوشحالم که این فیلم ساخته شد.

سیروس همتی بازیگر این فیلم گفت: من  ۲۴ سال است که دبیر ریاضی هستم و اکنون می خواهم همگی برای شادی روح مریم میرزا خانی، او را تشویق کنیم.

وی در ادامه گفت: خوشبخت کسی است که دوست خوب داشته باشد و من چه قدر خوشبختم که منوچهر هادی دوست من است.

روزبه رایگا، تصویربردار گفت: امیدوارم که از تماشای این فیلم رضایت داشته باشید.

بهرام افشاری بازیگر فیلم کارگر ساده نیازمندیم، گفت: من آذری نیستم و لهجه آذری بلد نبودم و حدود ۲ ماه برای این لهجه تمرین کردم.

در انتهای مراسم با گرفتن یک عکس یادگاری، نمایش فیلم آغاز شد.

www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم» www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم» www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»

www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»

 

پربیننده ترین مطالب روز
مرجع : سیمرغ - خبرنگاران جوان

مجله خبری دوستان : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

https://www.dustaan.com/?p=157581


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0