دوشنبه , ۱۴ ام آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۷:۰۶ قبل از ظهر به وقت تهران

لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»

مراسم اکران خصوصی کارگر ساده نیازمندیم به کارگردانی منوچهر هادی و با حضور هنرمندان سرشناس کشورمان در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

اجرای این مراسم بر عهده پدرام کریمی بود.

لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»

در ابتدای این مراسم منوچهر هادی کارگردان فیلم، اظهار داشت: مهمان های زیادی داریم که در این مراسم حضور یافتند از جمله فرزاد موتمن، پانته آ بهرام، مهرانه مهین ترابی، هادی ساعی، سارا رسول زاده، نیما نکیسا، محمد سلوکی، سعید جلالی، هومن جوادی و… که حضور این دوستان باعث افتخار است.

عامریان گفت: به همه خیر مقدم می گویم و خوشحالم که در حضور شما به تماشای فیلم می نشینم. بسیار خوشحالم که این فیلم ساخته شد.

سیروس همتی بازیگر این فیلم گفت: من  ۲۴ سال است که دبیر ریاضی هستم و اکنون می خواهم همگی برای شادی روح مریم میرزا خانی، او را تشویق کنیم.

وی در ادامه گفت: خوشبخت کسی است که دوست خوب داشته باشد و من چه قدر خوشبختم که منوچهر هادی دوست من است.

روزبه رایگا، تصویربردار گفت: امیدوارم که از تماشای این فیلم رضایت داشته باشید.

بهرام افشاری بازیگر فیلم کارگر ساده نیازمندیم، گفت: من آذری نیستم و لهجه آذری بلد نبودم و حدود ۲ ماه برای این لهجه تمرین کردم.

در انتهای مراسم با گرفتن یک عکس یادگاری، نمایش فیلم آغاز شد.

اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران,اخبار هنرمندان اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران,اخبار هنرمندان اخبار فرهنگی,اخبار بازیگران,اخبار هنرمندانhttp://seemorgh.com/images/content/mohamadsolooki.jpg

http://app.akharinkhabar.ir/AndroidOnlineNewsImage.aspx?id=13164532http://static3.bornanews.ir/thumbnail/m7fBYQ19oFjf/zKlnR2CgDMts54GkxMYEj8fvMMUiCETIT3Il7Z8QJ7YCZYBL8OGb1tkXRmfG0ZrOzG4dCpLzLSmmrKvCe4wUTu13Tn_uC3GX/IMG_0411.jpghttp://tehranpress.com/images/news/162470/thumbs/162470.jpghttp://aksiato.com/wp-content/uploads/2017/07/Panteabahramm-3.jpghttp://aksiato.com/wp-content/uploads/2017/07/Sararasolzadeh-96-4.jpg

۲/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *