پنجشنبه , ۶ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۴۱ قبل از ظهر به وقت تهران

قاتل سریالی با مدرک کارشناسی ارشد!

بازجویی‌های فنی از یک جانی در بندرعباس که تاکنون به قتل دو زن اعتراف کرده همچنان ادامه دارد و بازپرس جنایی دستور ویژه‌ای برای کشف بقایای اجساد قربانیان صادر کرده است.

خبرگزاری ایسنا: بازجویی‌های فنی از یک جانی در بندرعباس که تاکنون به قتل دو زن اعتراف کرده همچنان ادامه دارد و بازپرس جنایی دستور ویژه‌ای برای کشف بقایای اجساد قربانیان صادر کرده است.

این در حالی است که متهم که در رشته حقوق تحصیل کرده با داستان‌سرایی به دنبال گمراه کردن کارآگاهان و پنهان کردن زوایای مختلف جنایت‌هایش است .

 قاتل سریالی با مدرک کارشناسی ارشد

قاتل سریالی با مدرک کارشناسی ارشد!

این مرد محمدرضا نام دارد و سرآشپز یکی از رستوران‌های بندرعباس است. او که در رشته حقوق تحصیل کرده و چندی قبل هم در مقطع کارشناسی ‌ارشد رتبه یازدهم را به‌دست آورده بود، چند روز قبل، به اتهام دست داشتن در قتل زنی جوان بازداشت شد.

او در اعترافاتش گفت که زن جوان را که مدیر یک رستوران بود، به‌ دلیل اختلافات مالی به قتل رسانده است. او گفت: ما قرار بود یک رستوران راه بیندازیم و برای این کار من ۱۰ میلیون تومان به او داده بودم اما او مدام از انجام کار طفره می‌رفت تا اینکه نقشه قتلش را کشیدم، به بهانه‌ای او را به خانه‌ام کشاندم و با چاقو چند ضربه به وی زدم. سپس جسدش را ۹ تکه کردم و هر تکه را در یک سطل زباله انداختم .

افسر آگاهی که مسئول بازجویی از این متهم بود در جریان تحقیقات پی برد که ۵ سال قبل هم در پرونده قتل زن دیگری از این متهم بازجویی کرده است اما در آن زمان چون دلایل محکمی علیه این مرد وجود نداشت آزاد شد که به همین دلیل تحقیقات از سر گرفته شد تا شاید با بازجویی از متهم راز قتلی که ۵ سال قبل رخ داده برملا شود.

متهم به‌دلیل اطلاعات حقوقی زیادی که دارد مدام از اتهاماتش طفره می‌رفت و سعی در انحراف تحقیقات داشت اما سرانجام وقتی در تنگنای اطلاعاتی قرار گرفت به دومین جنایت نیز اعتراف کرد و گفت ۵ سال قبل زنی را که سوپروایزر یکی از بیمارستان‌های بندرعباس بوده به قتل رسانده است.

او گفت: مدتی با زن جوان در ارتباط بودم و او می‌دانست من زن و بچه دارم اما می‌خواست آبرویم را ببرد. به همین دلیل او را با چاقو به قتل رساندم و جسدش را مثله کرده و در نقاط مختلف شهر انداختم.

اعترافات این مرد در حالی است که کارآگاهان احتمال می‌دهند او در قتل‌های دیگری نیز دست داشته باشد. از سویی تاکنون بقایای اجساد قربانیان کشف نشده و متهم با داستان‌سرایی سعی می‌کند تحقیقات را به انحراف بکشاند.

به همین دلیل بازجویی‌های فنی از وی ادامه دارد. از سویی دیگر او روز گذشته در حضور کارآگاهان جنایی صحنه دو جنایتی را که مرتکب شده بازسازی کرد و جزئیات بیشتری از نحوه به قتل رساندن قربانیانش را شرح داد .

از سوی دیگر افسران آگاهی در شاخه‌ای دیگر از تحقیقات خود پی بردند متهم پس از قتل قربانیانش جواهرات آن‌ها را به یک مال‌خر فروخته است به همین دلیل با دستور بازپرس پرونده این مال‌خر بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

در همین حال قاضی محسن مینا، بازپرس جنایی بندرعباس دستوری ویژه برای بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته مکان‌هایی که اجساد قربانیان در آنجا رها شده صادر کرد‌.

متهم تلاش می‌کند تا اجساد قربانیانش کشف نشوند و تحقیقات تکمیل نشود اما تحقیقات دراین‌باره ادامه دارد و افسران آگاهی به دنبال کشف اجساد و روشن شدن واقعیت هستند‌.

وی همچنین درباره سریالی بودن این جنایت‌ها گفت: متهم تاکنون به ۲ قتل اعتراف کرده است اما تحقیقات از وی همچنان ادامه دارد…

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *