جمعه , ۴ ام خرداد ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۴:۱۷ بعد از ظهر به وقت تهران

فال امروز شما چیست؟! «فال روز شنبه ۲۴ اسفند»

مجله انلاین دوستان :  فال امروز شما چیست؟! «فال روز شنبه ۲۴ اسفند»

 فال امروز شما چیست؟! «فال روز شنبه 24 اسفند»
فال امروز شما چیست؟! «فال روز شنبه ۲۴ اسفند»

فال روزانه متولدین فروردین : امروز از آن روزهایی است که صبح آن با شبش خیلی اختلاف دارد. امروز می توانید شروع به گرفتن تصمیمات مالی مهم نمایید زیرا این موضوعات در پایان روز برایتان مهم می شود.
پیش بینی روابط شما: امروز برخورد با کسی که دارای نفوذ و قدرت است، برایتان مزایای زیادی می آورد. شاید ندانید که زیر آن ظاهر سرد چه می گذرد و قطعاً تصورش را هم نمی کنید که او نسبت به شما احساسی داشته باشد. ولی در شور و گرمای آن لحظه آنچه فاش می شود را نمی توان انکار کرد.
پیش بینی شغل شما: شما جاه طلبی و شجاعت لازم و روابط خوب با دیگران دارید که باعث می شود امروز در محل کار مؤثر باشید. این ویژگی ها و استعدادهای عالی شناخته شده و مورد تأکید قرار می گیرند، پس از بالیدن به آنها نترسید.
فال روزانه متولدین اردیبهشت : تا امروز بعد از ظهر، حس اعتماد به نفس شما بسیار تقویت می شود. بعد از اینکه این اتفاق افتاد، از کائنات هرچه می خواهید طلب کنید. هرچه بخواهید به شما داده می شود.
پیش بینی روابط شما: انرژی امروز می تواند سناریوی جالبی ایجاد کند. اگر در مورد رابطه ای فکر می کنید دچار مشکل شده اید، پس امروز فرصت حل کردن قضیه و بالا بردن روحیه خود را می یابید. یک چیز قطعی است: هیچ چیز مثل قبل نمی ماند. شما برای خودتان ماجرای هیجان انگیز و جدیدی پیدا می کنید.
پیش بینی شغل شما: امروز چالش اولیه و اساسی شما این است که کارتان را انجام دهید و نیازهایتان را برطرف کنید. در ابتدا این دو چیز نامتجانس به نظر می رسند و گوی ربطی به هم ندارند. سعی می کنید متوجه شوید که چرا اینطور نیست.

فال روزانه متولدین خرداد : امروز صبح مکالمه ای با اعتماد به نفس بالا با یکی از آشنایانتان خواهید داشت. تا پایان روز شاید دوست داشته باشید که تنها کار کنید یا در پشت صحنه کارهایتان را انجام دهید زیرا احساس نیاز به حریم خصوصی، آرامش و سکوت می نمایید. بهر حال این اواخر زیاد در چشم بوده اید.
پیش بینی روابط شما: از انرژی امروز چه استفاده ای می کنید؟ اگر مصمم هستید که در همان جایی که هستید بمانید، با سرانگشتان خود لبه این صخره را بچسبید، شاید لیز بخورید، ولی نمی افتید. اگر از این موقعیت خسته شده اید، و دوست دارید به راهتان ادامه دهید، می بینید که کمک های لازم برای ایجاد تغییرات لازم را می یابید.
پیش بینی شغل شما: وقتی سعی می کنید یک گروه را راضی کنید، فقط در راندن گروه دیگری از خود موفق می شوید. وقتی استراتژی خود را برای راضی کردن گروه دوم می گذارید، گروه اول را عصبانی می کنید. کاری کنید که خودتان راضی باشید، نه دیگران.

فال روزانه متولدین تیر : تمایل و گرایش شما به مسافرت و دور شدن از همه چیز ادامه می یابد. امروز صبح جزئیاتی در مورد زندگی خصوصی شما شاید عمومی شود. همینطور که روز ادامه می یابد، احساس اجتماعی شدن شما بیشتر می شود و به گپ و گفتگو با دیگران بیشتر علاقمند و مشتاق می شوید.
پیش بینی روابط شما: امروز اتفاقی برایتان می افتد که تأثیر عمیقی بر روی زندگی شما دارد. این تأثیر به انحاء مختلف خودش را نشان می دهد، ولی یک چیز قطعی است، شما دیگر به چیزها مثل قبل نمی نگرید. اگر در حال حاضر شریکی دارید یا امیدوار بودید که فرد خاصی را ملاقات کنید، متوجه می شوید که فرد خاصی تأثیر زیادی روی دیدگاه شما دارد.
پیش بینی شغل شما: شاید حرکت کردن در جهت جریان آنقدرها هم راحت و آسان نباشد. جریان کاملاً منشعب شده است. شاید لازم شود که مدتی دندان روی جگر بگذارید تا این تنش برطرف شود. در غیر این صورت باید عقب تر بروید و کارتان را بعداً انجام دهید.
فال روزانه متولدین مرداد :امروز عنصری غیرطبیعی به صبح شما اضافه می شود زیرا در مورد ایده های والا بسیار نگران هستید. و نگرانی هایی در مورد مسافرت، مذهب و سیاست دارید. در اواخر روز، تبادل هایی با افراد بسیار مهم،رئیس، و افراد ذی نفوذ خواهید داشت که برای شما بسیار جالب و شخصی می شود.
پیش بینی روابط شما: عشق با قدرت و با شور و حرارت در هر جایی به چشم می آید. جاهایی که باور نمی کنید. فرشته عشق تیر کمان خود را به قلب شما نشانه رفته است، هر کجا که باشید چه در اتاق انتظار مرکز پزشکی یا در جلسه گروه درمانی. تجربه عمیقی وجود خواهد داشت. پس مسواک یادتان نرود.
پیش بینی شغل شما: امروز روابط شما با افراد وابسته به محل کار تشدید می شود. اگر در روزهای گذشته جر و بحث هایی وجود داشته، منتظر یک نبرد تمام عیار باشید. اگر روابط به خوبی و بدون هیچ مسئله ای پیش رفت، منتظر افزایش حقوق یا ترفیع باشید.

فال روزانه متولدین شهریور :شما امروز روی شراکت ها و امور شخصی متمرکز می شوید. اگر صبح به جزئیات کاغذبازی مربوط به مالیات،بدهی و غیره می پردازید، تا بعد از ظهر نیاز به تغییر منظره پیدا می کنید.
پیش بینی روابط شما: انرژی امروز فشار خون شما را افزایش می دهد و قلبتان را به تپش می اندازد. فرد خاصی روز شما را به نحو خاصی زنده می کند. این تأثیر بسیار عمیق است و این فرد کسی نیست که به راحتی فراموش کنید. او از زندگی بزرگتر است و واکنش شما هم همینطور است. آماده هر اتفاقی باشید.
پیش بینی شغل شما: اگر مراقب قدم های خود نباشید، دچار تعارض می شوید. سعی کنید از لحاظ احساسی درگیر هیچکدام از طرفین دعوا نشوید. درغیر این صورت جایی گیر می کنید که دیگر راه گریزی ندارد. تا آنجائیکه می توانید بیطرف بمانید.
فال روزانه متولدین مهر :امروز باید نسبت به دیگران صبوری نشان دهید. بعضی افراد می توانند خیلی آزاردهنده باشند. امروز زمان خوبی برای چک کردن جزئیات بانکی و ترتیبات مربوط به بدهی، اموال مشترک، امور بیمه و میراث است.
پیش بینی روابط شما: دیگر نمی توانید احساس خود را پشت بی اعتنایی پنهان کنید. امروز نقاب شما کنار می رود، هر چقدر هم که سعی کنید احساسات خود را پنهان کنید موفق نمی شوید. مانند سدی که ترک برداشته، دیگر نمی توانید کنترل واکنش های خود را در دست داشته باشید.
پیش بینی شغل شما: وقتی جر و بحث ها در محل کار به اوج خود می رسند، باید مراقب باشید که از هر دو طرف هواداری نکنید. شاید دیگران فکر کنند شما از پشت خنجر می زنید و خیلی زود احترام هر دو طرف را از دست بدهید. یک طرف را بگیرید، یا کلاً از دعوا دور بمانید.
فال روزانه متولدین آبان : گزینه های زیادی هستند که هنوز برایتان سرگرم کننده هستند. رمانس و امور عاشقانه در سطح پایینی قرار ندارد. با این حال، تمایل دارید که بازدهی بیشتری داشته باشید. تا اواخر روز صحبت با دوستان نزدیک و شرکا مهم می شود.
پیش بینی روابط شما: انرژی امروز تغییری بنیادی در رابطه ای مهم ایجاد می کند. هر چقدر هم که تلاش کنید این لحظه را فراموش کنید، ولی مجبور می شوید دستتان را رو کنید. با این کار فصلی از رابطه شما پایان می یابد، ولی فصل دیگری آغاز می شود که بر نیازها و آرزوهای متغیر شما منعکس می شود.
پیش بینی شغل شما: تنش امروز در محل کار بیشتر بر شما تأثیر می گذارد تا بر دیگران. ذهن بسیار حساس شما در زمان استرس زیاد خوب کار نمی کند. بین خود و افراد دور و برتان یک سد ذهنی بسازید.

فال روزانه متولدین آذر :دکوره کردن منزل و تفریح و سرگرمی در خانه اولویت اول شما می شود. شما احساس شادی و خوشحالی فراوانی می کنید. تمایل شما به سخت کوشی و به انجام رساندن کارها زیاد است. شاید روی مسائل مربوط به سلامتی هم تمرکز کنید.
پیش بینی روابط شما: امروز قطعاً نیرو و انرژی فراوانی در فضا هست که شما می توانید از این انرژی برای تغییر دادن موقعیتی استفاده کنید. بدین ترتیب شما منابع خود را در نظر می گیرید سدی که موجب وحشت شما شده بود را می شکنید. شما اراده کافی را دارید، پس جلو بروید و بدانید که می توانید در نهایت مسائل بین خودتان را برطرف کنید.
پیش بینی شغل شما: امروز در کارتان دگرگونی بزرگی رخ می دهد، ولی اشکالی ندارد. شما شاهد ایجاد تنش بوده اید و آماده آن هستید. به علاوه، شما از دگرگونی ای که قرار است اتفاق بیفتد، بهره فراوانی می برید.

فال روزانه متولدین دی :امروز مشغله شما زیاد است و نمی توانید نفس راحتی بکشید، شاید امروز صبح در منزل پنهان شوید یا درگیر کارهای خانوادگی به خصوص با اقوام شوید. تا بعد از ظهر که زمان تفریح بشود، روی رویدادهای ورزشی، کسب و کار و پذیرایی تمرکز کنید.
پیش بینی روابط شما: نباید نیروهای خود را دست کم بگیرید. انرژی امروز بدان معناست که حالا می توانید هر موقعیت دشواری را برطرف کنید. شما توانایی ایجاد تغییرات بزرگ را دارید و شاید بتوانید تعادل قدرتی در رابطه خود برقرار کنید.
پیش بینی شغل شما: نظم دادن به همه جزئیات شما را به واقعیت نمی رساند. باید به حس ششم خود گوش دهید. بگذارید غرایز شما کنترل را بدست بگیرند. باید تفکر عقلانی و منطقی را کنار بگذارید تا ذهن و شهود شما فرصت تصمیم گیری بیابد.
فال روزانه متولدین بهمن : علیرغم تمرکز شدید شما روی وجه نقد، مسائل مالی و درآمدها، امروز صبح شما دودل هستید، به همین دلیل است که نباید کاری انجام دهید. پول خرج نکنید، از تصمیمات مهم اجتناب کنید. تا عصر مسائل خانوادگی و صحبت های میان اعضای خانواده در مورد املاک، شروع می شود.
پیش بینی روابط شما: امروز موقعیت نامعلومی روشن می شود. شاید از همه چیزهایی که در دل فردی می گذرد و آنها را پشت لبخند مصنوعی اش پنهان کرده، اطلاع نداشته باشید. امروز رویدادی می تواند واکنشی برانگیزد که قطعاً نشان می دهد انگیزه های او چیست. شاید بخواهید بر اساس این دیدگاه تازه قدم هایی بنیادین بردارید.
پیش بینی شغل شما: امروز احساس نیرو و اعتماد به نفس فراوانی دارید. ولی هنوز کسی هست که فکر می کند بهتر و بیشتر از شما می داند و این فرد در این باره شما را به چالش می کشد. آماده زورآزمایی باشید. هر کاری که می کنید، عقب نشینی نکنید. هر دوی شما می توانید از این موضوع بهره ببرید.
فال روزانه متولدین اسفند : امروز مراقب باشید. امروز صبح روی امور مالی و گردش وجه نقد تمرکز می کنید و زمان خوبی برای تصمیم گیری های مهم نیست. همچنین روز خوبی برای پول خرج کردن برای چیزی جز غذا نست. تا عصر همه چیز خوب پیش می رود.
پیش بینی روابط شما: اگر امروز در اتاقتان می ماندید و بعد از بیان احساسات بیرون نمی زدید، بهتر بود. انرژی امروز بدان معناست که شما تا پایان در می یابید که قضیه از چه قرار است. ولی بهتر است با حقیقت روبرو شوید.
پیش بینی شغل شما: برای انجام پروژه ای احساس اضطراب می کنید، ولی در مورد نحوه شروع این پروژه احساس تعارض و تضاد زیادی می کنید. در این مراحل اولیه استفاده از وقت اضافی برایتان مهم است. در غیر اینصورت بخاطر شتاب زدگی متأسف می شوید.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *