چهارشنبه , ۲۳ ام خرداد ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۶:۵۴ بعد از ظهر به وقت تهران

فال امروز شما چیست؟! «فال روزانه دوشنبه ۹۳/۰۱/۲۵»

مجله انلاین دوستان : فال امروز شما چیست؟! «فال روزانه دوشنبه ۹۳/۰۱/۲۵»

فال امروز شما چیست؟! «فال روزانه دوشنبه 93/01/25»
فال امروز شما چیست؟! «فال روزانه دوشنبه ۹۳/۰۱/۲۵»

فروردین
اول به احساسات دیگران توجه می کنید و بعد دست به عمل می زنید، همین توجه تصمیم گیری را مشکل می سازد، زیرا همه چیز را از زاویه های مختلف بررسی می کنید. حتی اگر با رویاهای تان هم نوا شده اید، هنوز ممکن است مطمئن نباشید که وارد عمل شوید. شاید فکر کنید که فرصت صبر کردن وجود ندارد، اما این احساس اشتباه به خاطر ضرورتی است که حس می کنید. کمی توقف کنید؛ انتخاب هایی را که دارید فعلاً ارزیابی نکنید و تصمیم نهایی را تا جایی که امکان دارد به بعد موکول کنید. در این مورد بسیار مهم است که پیش از حرکت به تحقیق بپردازید.
اردیبهشت
خصلت تان این گونه است که دوست دارید کارها را یک به یک در دست بگیرید و قدم به قدم انجام شان را به پیش ببرید. اما اکنون چیزهایی زیادی در جریان اند و متأسفانه نمی توانید تصمیم بگیرید که از کجا باید شروع کنید. بدانید که این تعویق مناسب امروز نیست، زیرا اگر امور اجتناب ناپذیر را به بعد بیندازید انجام شان سخت تر می شود. جرأت داشته باشید و به هر نقطه ای که می توانید پرش کنید. وقتی همه چیز در جای درست قرار می گیرد که دست از نگرانی بردارید و وارد عمل شوید.

خرداد
امروز ممکن است فکر کنید که می توانید از این که فرمان می برید و تعهدات تان را انجام می دهید لذت ببرید، اما بدانید که باید سخت تلاش کنید تا از موانعی که پیش روی تان قرار گرفته اند عبور کنید. حتی ممکن است فکر کنید که کسی جلوی پیشرفت تان را گرفته است، اما سریع نتیجه گیری نکنید و قبل از هر چیزی دلایل کافی برای اثبات چیزی که می گویید پیدا کنید. زمان را برای توجیه کردن این که چرا باید این طور و آن طور عمل کنید به هدر ندهید، در عوض بهتر است به سوی اهداف تان حرکت کنید. این چالش به شما فرصت می دهد تا خودی نشان دهید و بدرخشید.

تیر
شاید فکر کنید که می توانید خواسته ها و نیازهای همه را برطرف کنید، فقط برای این که می توانید موضوعات پیچیده را از زوایای مختلف بررسی کنید، اما چنین فکری کمی ساده لوحانه به نظر می رسد. شاید راه حل درست را ندانید، اما شاید امروز دقیقاً همان شخصی باشید که وساطت می کند و یک اختلاف جدی را سر و سامان می دهد. شاید تحت فشار قرار بگیرید و فکر کنید که باید از یکی از طرفین دفاع کنید، اما عدم بی طرفی همه چیز را پیچیده تر می کند. مرزهای دقیقی را برای خود تعیین کنید و بگذارید همه بدانند که پیش از این که آماده شوید نمی توانید تصمیمات تان را با دیگران در میان بگذارید.
مرداد
امروز تمایل دارید که اول نقشه های دیگران را درباره ی آینده بشنوید و بعد نقشه ی خودتان را مطرح کنید. متأسفانه مجبورید که تصمیم مهمی بگیرید، اما هرچه قدر هم به احساسات دیگران توجه کنید باز هم ممکن است این تصمیم موجب ناراحتی کسی شود. بهتر است خوشبینانه به همه چیز نگاه کنید، اما این خوش بینی به این معنی نیست که باید با نظرات همه موافقت کنید. تصمیمات خود را تا جایی که ممکن است با مهربانی و لطافت توضیح دهید و سپس با توجه به نمونه های موجود به پیش بروید.

شهریور
امروز بزرگ ترین قدرتی که دارید مهارت شما در تجزیه تحلیل است، به ویژه اگر کاری را که می خواهید شروع کنید ادامه ی کارهای گذشته باشد و نه یک کار کاملاً جدید. اما ممکن است یک نیروی درونی مانع تان شود و نتوانید به مرحله ی بعد وارد شوید. ممکن است ترس از شکست باعث شود که فکر کنید تلاش های تان بی نتیجه خواهند ماند، اما الآن زمان مناسبی برای ارزیابی مجدد مسیر نیست. فقط با اعتماد به نفس در مسیر فعلی حرکت کنید، شاید سرعت پیشرفت تان سریع تر از آن چیزی باشد که فکرش را می کنید.

مهر
با کسانی که خودخواهانه عمل می کنند نمی توانید مدارا کنید، اما کمی سخت است که بخواهید چیزی را که باید بدانند به آن ها بگویید. اما کار درستی نیست که بخواهید برای حفظ آرامش از ناراحتی خود چشم پوشی کنید. متأسفانه اگر امروز احساسات تان را بروز ندهید، حتماً دچار ضربه ی عاطفی می شوید. خبر خوب این است که با کمی باریک بینی و دقت در روابط اجتماعی می توانید از بروز مشکل جلوگیری کنید، به این ترتیب دیگر لازم نیست کسی را سرزنش کنید.

آبان
اگر نتوانید تصمیم بگیرید که از کجا شروع کنید همه چیز پیچیده می شود، حتی کارهای پیش پا افتاده. حقایق کاملاً روشن است، اما امروز مشغول دست و پنجه نرم کردن با مشکلات هستید، زیرا افکارتان در جهت مخالف در جریان اند. متأسفانه گیر افتاده اید و نمی توانید درست تصمیم بگیرید. بهترین راهکار این است که کمی صبر کنید تا همه چیز از آن چه هست روشن تر شود. در این مدت سعی کنید انعطاف پذیر باشید.

آذر
بیان صادقانه ی احساسات تان همیشه بهترین تدبیر بوده است، اما اگر امروز عشق و احساس واقعی تان را بروز دهید همه چیز خراب می شود. متأسفانه اگر احساسات تان را در نامه هم بنویسید فرقی نمی کند. احساسات تان آشفته اند و تصویر روشنی از آینده ندارید، اما شاید خودتان فکر کنید که این طور نیست. فقط انسان های کم هوش هستند که عجله می کنند، پس عاقل باشید و قبل از این که بگویید در فکرتان چه می گذرد چند روزی صبر کنید. در عوض سعی کنید انرژی خود را صرف نشان دادن خلاقیت های تان کنید.

دی
امروز ممکن است در یک نزاع خانوادگی نقش منفی داشته باشید یا شاید کسی پیدا شود که به شدت نیازمند مهارت های فرزندپروری شما باشد. اما بهتر است وقتی به حرف دل دیگران گوش می کنید بی طرف باشید. شاید خیلی فرصت نداشته باشید که گلایه های دیگران را بشنوید، اما از طرفی نمی توانید وقتی حرف می زنند به آن ها توجه نکنید. به دنبال معنی پشت کلمات هستید و نمی خواهید این فشارهای احساسی حواس تان را پرت کنند، اما این شرایط ممکن است پیشرفتی را که انتظارش را می کشیدید به خطر بیندازد.

بهمن
باید کارهایی را انجام دهید که قبلاً هرگز تجربه نکرده اید، اما خوشبختانه هیجان تجربه های جدید را دوست دارید. استعدادش را دارید و می توانید آن چه را می دانید با آن چه نمی دانید درهم آمیزید و شرایط را متعادل سازید. اما هنوز باید با احتیاط عمل کنید، در غیر این صورت اشتیاق تان را در طول مسیر از دست خواهید داد. احتمال خطا زیاد است، پس سستی نکنید. بی احتیاطی نوعی فراخواندن مشکلات است. از این جست و جوی جدید لذت ببرید، اما سر وقت به آن جا که باید باشید برگردید.

اسفند
آن قدر قوی هستید که می توانید با احساسات عمیق اطرافیان تان کنار بیایید، اما اگر بخواهید احساسات کس دیگری را با احساسات خودتان همگام کنید با چالش روبرو می شوید. دوست دارید برای کسانی که دوست شان دارید کاری انجام دهید، اما مطمئن نیستید که چگونه حس منفی درونی تان را بروز دهید. سعی کنید مرزهای شخصی را حفظ کنید، اما در عین حال یک دوست و همراه یاری دهنده باشید. اگر آن چه را در درون تان می گذرد با دیگران در میان بگذارید، می بینید که حس همدردی تان تاثیر بیشتری خواهد گذاشت.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *