سه شنبه , ۸ ام خرداد ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۲:۵۹ بعد از ظهر به وقت تهران

عرض اندام انتخاباتی سعید محمد

محمد: ۸ سال جایگاه سرلشکری دارم ،رئیسی هنوز اذن رهبری را برای کاندیداتوری نگرفته  بدخواهان، من را به احمدی نژاد تشبیه می کنند، یک لکه سیاه در کارنامه من نیست 

عرض اندام انتخاباتی سعید محمد

تنها دو روز دیگر تا آغاز نام نویسی داوطلبان ریاست جمهوری برای انتخابات ۱۴۰۰ باقی مانده و روز به روز فضای سیاسی کشور گرم تر و گرم تر می شود. درحالی که هنوز خبری قطعی از آمدن یا نیامدن سید ابراهیم رئیسی به انتخابات مطرح نشده است اما سعید محمد یکی از کاندیداهای انتخاباتی ۱۴۰۰ درنشست خبری روز گذشته خود در اظهار نظری درباره ورود سید ابراهیم رئیسی به کارزار انتخابات، از نیامدن او تاکنون گفت و این که رهبر انقلاب به رئیس دستگاه قضا هنوز اذن نداده است. او که گفته شده بود با مصوبه اخیر شورای نگهبان، همچون آذری جهرمی از دور انتخابات خارج شده است به این موضوع نیز واکنش نشان داد و در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد که هشت سال جایگاه سرلشکری دارد و این جایگاه مانع از رد صلاحیتش خواهد شد. محمد همچنین گریزی به ویدئوهای جنجال برخی بانوان غیر محجبه از او در فضای مجازی زد، درباره نحوه خروج خود از قرارگاه خاتم گفت و این که درآمدش چقدر است. در ادامه مهم‌ترین بخش اظهارات انتخاباتی سعید محمد را به گزارش فارس می خوانید:

* بر اساس آخرین صحبت ها که تا همین دیشب آقای سروری گفتند، آیت ا… رئیسی تا کنون تصمیمی برای ورود به این عرصه نداشتند و  از رهبری هم اذن نگرفته اند. اگر شرایط جدیدی رقم بخورد به شما می گویم ولی فعلا در حال ادامه دادن کار خودمان هستیم. من تا الان با هیچ کس صحبت ائتلافی نکرده ام.
* باید توضیح دهم که ما در بخش نظامی یک جایگاه و یک درجه داریم یعنی افراد با درجه پایین تر هم می توانند در جایگاه بالاتر قرار بگیرند و شورای نگهبان هم ملاک را جایگاه قرار داده است. من هم بیش از هشت سال جایگاه سرلشکری دارم که با این حساب تایید صلاحیت قطعی است که البته صرفا بحث این جایگاه نیست بلکه بسیاری از شرایط دیگر را هم بررسی خواهند کرد و به ما می گویند اما از این نظر مشکلی ندارم.
* (درباره حمایت برخی بانوان غیر محجبه از او در فضای مجازی) خیلی مطلع نیستم اما از همه اقشار از من حمایت کردند.‌ پیرمردی در سیستان بلوچستان صحبت کرد که ما نان نداریم اما به سعید محمد رای می دهیم و امیدوارم بتوانم پس از انتخابات کارها را انجام بدهم. شاید آن هایی که چند خانم بی حجاب را دیدند دلشان مریض بود. نباید جامعه را تکه تکه کنیم‌. ایران برای همه است و باید سعی کنیم همه مردم را یکی ببینیم.
* ۱۵۰ تیم مدیریتی در تولید برنامه دارم و مسائل و مشکلات را ریز بررسی کرده ایم و برنامه و  راهکار برای حل آن ها داریم.
* (درباره اخبار شنیده شده مبنی بر هزینه ۲۰۰ میلیارد تومانی او برای انتخابات) این جوانان به صورت خودجوش و دلی فعالیت های رسانه ای را آغاز کرده اند، اولین بار است که وارد انتخابات شده ام و مانند دیگر دوستان تجربه شرکت در انتخابات را نداشتیم. عزیزانی که فعالیت رسانه‌ای می‌کنند با هزینه شخصی خود وارد شده اند. یکی از عزیزان ۴۰ میلیون تومان جمع کرده بود برای عروسی خود که گفت من این پول را برای فعالیت رسانه‌ای می آورم.
* در پاسخ به پرسشی درباره نحوه کناره‌گیری‌اش از سمت فرماندهی قرارگاه ‌سازندگی: در آذرماه خدمت فرمانده کل سپاه رسیدیم و درخواست کردیم که اگر ورود من آسیبی به سپاه بزند، کنار بروم و اعلام آمادگی کردم که از قرارگاه خاتم جدا شوم و در نهایت در بهمن قرار شد با توجه به جدیت من این مسئله دوباره بررسی شود، در اسفند اعلام کردند که این جا به جایی صورت بگیرد و ۱۷ اسفند ماه از سپاه جدا شدم و حتی یک استعفا هم ارسال کردم و از این مجموعه جدا شدم.
*بدخواهان من را به احمدی نژاد تشبیه می کنند. سیاست های من در چارچوب یک گفتمان ولایی رقم خواهد خورد.
*اگر کسی کوچک ترین تخلفی از من سراغ دارد با اسناد و مدارک آن را در رسانه ها و فضای مجازی منتشر کند؛ هیچ شکایتی از هیچ کس نمی کنم. افتخار می کنم که ۳۰ سال کار اقتصادی کردم و یک لکه سیاه در کارنامه ندارم.
* من عضو سپاه هستم که در آن جا یک پرداخت حقوق  هماهنگ وجود دارد و در همه جای سپاه مشخص است، همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) هم هستم که حقوقم در کل ۱۲ میلیون است که اگر ماموریت بروم یا اضافه کار داشته باشم به حقوقم اضافه می‌شود که البته زیاد نیست، اموال خاصی ندارم؛ یک مسکن و خودرو در حد نیازمندی اولیه که اعلام خواهم کرد.
امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *