جمعه , ۱۱ ام آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۶:۴۵ قبل از ظهر به وقت تهران

سرلشکر سلامی: انتقام “سخت، پشیمان‌کننده و تمام‌کننده” از دشمن می‌گیریم

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در ‌آیین تششیع پیکر مطهر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سردار حسین پورجعفری در جمع میلیونی عزاداران در میدان آزادی کرمان اظهار داشت: حرف آخر را اول می‌زنم انتقام می‌گیریم.

پیش‌نویس خودکار

وی تاکید کرد: از عاملان ترور سپهبد شهید سلیمانی انتقام “سخت، پشیمان‌کننده و تمام‌کننده” از دشمن می‌گیریم.

سرلشکر ‌سلامی خطاب به تشییع کنندگان شهید سلیمانی گفت: انتقام می‌گیریم؛ سخت، محکم، قاطع، پشیمان‌کننده و تمام‌کننده؛ آرام باشید.‌ همه ما می‌دانیم کسی را بدرقه می‌کنیم که در دولت او سلامت و معنویت و کم نظیر است. ‌عشق و به اسلام ولایت را ثابت کرد.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شهید سلیمانی جلوه‌ای از زیباترین فضائل عالم در وجود یک شخصیت بزرگ بود، تصریح کرد: حاج قاسم هرگز در مقا‌بل دشمن سست نشد، ‌قلبش همواره آرام بود و لباس جهاد را از تن درآورد.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه شخصیت سپهبد سلیمانی ‌فراتر از مرزهای ایران و جان اسلام بود و همه جهان اسلام با تحسین او را یاد می‌کنند و هر چقدر تلاش می‌کند خورشید او را خاموش کنند نمی‌توانند و نمی‌دانند که نمی‌توانند، تاکید کرد: خورشید قاسم سلیمانی زنده‌تر از همیشه راهی را گشوده است که مطمئنن پیروز خواهد شد.

وی با بیان اینکه توصیف شخصیت شهید سلیمانی ممکن نیست چرا که در عین اینکه فرماندهی باوقار بود اما بسیار متواضع بود‌، گفت: آمریکا را به زودی از منطقه خارج می‌کنیم

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *