پنجشنبه , ۱۰ ام اسفند ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۴:۱۳ قبل از ظهر به وقت تهران

زن جوان از پسر ۱۷ ساله همسایه صاحب بچه شد / شوهر این زن عقیم بود! +عکس

معلمی که با پسر ۱۷ ساله همسایه به بهانه آموزش درس همخوابی داشت، باردار شد و همین موضوع راز ۲ ساله او را برای شوهرش فاش کرد.

https://static2.rokna.net/servev2/QY1f9OMZ3WXJ/Db2f077dXpA,/%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1.jpg

به گزارش رکنا، معلم خصوصی در نیویورک به جرم داشتن رابطه جنسی با دانش آموز ۱۷ ساله اش دستگیر شد.

طبق گزارش پلیس، زمانی که همسر جیل لامونتیج ۳۰ ساله متوجه رابطه کثیف بین او و دانش آموزش می شود ابتدا زن جوان را شکنجه و بعد به پلیس تحویلش می دهد.

همسر متهم در اظهارات خود به پلیس گفت : من فکر می کردم رابطه بین جیل و دانش آموزش رابطه درسی و کاملا سالم است و اگر پسر جوان به خانه ما می آید فقط برای تقویت درسی اش است اما بعدا که متوجه گوشی همسرم شدم فهمیدم که رابطه آن ها فراتر از معلم و شاگردی است و آن دو تقریبا ۲ سال باهم رابطه پنهانی در کلاس، ماشین و خانه‌مان داشته اند و اکنون جیل از این پسر باردار شده است.

او در ادامه افزود: زمانی که با جیل موضوع را در میان گذاشتم او گفت که از من باردار است و این حرف های من تهمت است اما من که می دانستم مدت هاست توانایی بچه دار شدن ندارم و عقیم هستم فهمیدم که او قصد پنهان کاری دارد.

سعی کردم با ملایمت او را راضی کنم که واقعیت را به من بگوید اما وقتی که مقاومت وی را برای گفتن واقعیت مشاهده کردم با کتک زدنش تصمیم گرفتم جیل را به حرف بیاورم.

جیل در زیر مشت و لگد های من اعتراف کرد که با استیو مدت هاست رابطه دارد و در حال حاضر قصد دارد که بچه او را به دنیا بیاورد ومن اگر مشکلی دارم می توانم او را ترک کنم تا راحت تر با استیو به رابطه عاشقانه‌شان ادامه دهند.

پلیس پس از ثبت اظهارات او، جیل و استیو را برای اجرای حکم قانونی به دادگاه فرستاد. دادگاه و حکم نهایی آن ها به زودی اعلام خواهد شد.

۳.۷/۵ - (۸ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *