دوشنبه , ۳ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۰:۳۷ قبل از ظهر به وقت تهران

درگیری مرگبار دو مرد هنگام معامله خودروی چهار میلیاردی

درگیری دو مرد هنگام معامله خودروی چهار میلیاردی با قتل مرد خریدار پایان گرفت.

درگیری مرگبار دو مرد هنگام معامله خودروی چهار میلیاردی

به گزارش خبرنگار جام‌جم، شامگاه جمعه قتل مردی در یک آپارتمان در محله کیانمهر کرج به پلیس گزارش شد. تیمی از ماموران اداره جنایی کرج در محل قتل حاضر شده و با جسد مردی ۳۲ ساله رو‌به‌رو شدند که با ضربه چاقو به قتل رسیده بود. یکی از همسایه‌ها که با پلیس تماس گرفته بود، در تحقیقات گفت: امشب متوجه شدم فردی به در آپارتمان می‌کوبد. دختربچه همسایه در خانه ما بود که به سمت در رفت و بعد از باز کردن در آپارتمان جیغ کشید. سریع خود را به مقابل در رسانده و با جسد مرد همسایه رو‌به‌رو شدم که غرق در خون روی زمین افتاده بود.
رئیس‌پلیس آگاهی استان البرز در این باره به جام‌جم گفت: تحقیقات پلیسی نشان داد، مقتول روز حادثه مهمان داشته و دختربچه‌اش برای بازی به خانه همسایه می‌رود. او در خانه با مهمان خود درگیر شده و از ناحیه گردن زخمی می‌شود. او خود را به‌سختی به مقابل در خانه همسایه می‌رساند تا از آنها کمک بگیرد اما بر اثر شدت خونریزی جان خود را از دست می‌دهد.
سرهنگ محمد نادربیگی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات خود را برای شناسایی مهمان مقتول آغاز کرده و با ردیابی‌های تخصصی هویت او را شناسایی کردند. متهم به قتل که پنج سال قبل نیز به اتهام زورگیری دستگیر شده بود، در پلیس آگاهی البرز سابقه داشت. او بعد از قتل ناپدید شده و به خانه نرفته بود.
وی افزود: کارآگاهان بعد از ردیابی‌های پلیسی، مخفیگاه او را در منطقه باغستان شناسایی کرده و ظهر یکشنبه او را دستگیر کردند. متهم در تحقیقات پلیسی با اعتراف به قتل عنوان کرد که دلال خودروهای گرانقیمت است و شب جنایت برای خرید خودروی چهار میلیاردی مقتول به خانه‌اش رفته بوده و در آنجا به خاطر اختلاف مالی با هم درگیر شده و با چاقو ضربه‌ای به گردن مقتول زده و از محل فرار کرده بود.
رئیس‌پلیس آگاهی استان البرز خاطرنشان کرد: متهم با دستور بازپرس جنایی کرج در بازداشت به‌سر می‌برد و تحقیقات از او در اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی ادامه دارد.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *