پنجشنبه , ۳ ام خرداد ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۴۵ قبل از ظهر به وقت تهران

جوان «خمار» برادرش را سلاخی کرد

جوان ۴۲ ساله ای که به خاطر نداشتن مواد مخدر به شدت خمار شده بود، برادر دیگرش را با ضربات متعدد چاقو در مشهد به قتل رساند.

جوان «خمار» برادرش را سلاخی کرد

به گزارش خراسان، این حادثه وحشتناک ساعت ۱۸ شب چهارشنبه گذشته در خیابان اقبال لاهوری ۲۳ زمانی رخ داد که دو برادر معتاد از خواب بیدار شدند برادر بزرگ تر وقتی متوجه شد مواد مخدر برای مصرف ندارد از برادر ۲۹ ساله اش خواست که مقداری از مواد مخدرش را به او بدهد اما برادر کوچک تر از این کار خودداری کرد و مدعی شد که موادش تمام شده است. برادر بزرگ تر که از شدت خماری کم کم اعصابش به هم می ریخت به برادرش گفت: شماره خرده فروش مواد مخدر را بدهد تا تلفنی از ساقی محله بخواهد که برایش مواد مخدر بیاورد! ولی برادر کوچک تر باز هم ادعا کرد شماره ای ندارد!
این موضوع در حالی به مشاجره لفظی بین دو برادر معتاد انجامید که سگ برادر کوچک تر به حمایت از صاحبش به طرف برادر بزرگ پارس کرد و قصد حمله داشت.
جوان ۴۲ ساله که دیگر از شدت خماری به هم ریخته بود از برادرش خواست تا جلوی سگش را بگیرد وگرنه او را می زند! هنوز مشاجره آن ها به پایان نرسیده بود که برادر بزرگ تر ضربات متعدد چاقو را بر پیکر برادرش فرود آورد او در همان حالت عصبانیت با وارد آوردن ضربات متعدد برادرش را سلاخی کرد و از محل گریخت. دختر معتاد دیگری که مدعی است قصد ازدواج با مقتول را داشت بلافاصله با پلیس تماس گرفت و بدین ترتیب با حضور قاضی ویژه قتل عمد و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل وقوع حادثه تحقیقات گسترده ای در این باره آغاز شد. کارآگاهان با صدور دستوری از سوی قاضی علی اکبر احمدی نژاد به جست و جو در اطراف پرداختند و با اجرای طرح مهار موفق شدند قاتل را درون پارکی در نزدیکی محل جنایت دستگیر کنند. تحقیقات بیشتر درباره این جنایت تاسف بار در حالی ادامه دارد که متهم به قتل، چگونگی وقوع حادثه را در حضور قاضی احمدی نژاد و کارآگاه حمیدفر (افسر پرونده) تشریح کرد.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *