جمعه , ۴ ام اسفند ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۱:۱۱ قبل از ظهر به وقت تهران

تعرض جنسی ۳ مرد شیطان صفت به نو عروس کرجی

۳ مرد شیطان صفت، در پوشش مسافربر ، نوعروس کرجی را سوار خودرو کرده و با رفتن به بیابان های اطراف کرج، او را مورد ازار و اذیت وحشیانه قرار داده اند.

https://dustaan.com/files/uploads/-000//1/www.dustaan.com-مجله-اینترنتی-1486894708
نوعروسی که برای رسیدن به ایستگاه مترو سوار خودرو مسافربرنماها شده بود، شبانه به بیابان‌های اطراف کرج کشانده شده و هدف جنایت سیاه شیطان صفت‌ها قرار گرفت. کارآگاهان پلیس با توجه به سرنخ‌هایی که زن جوان در اختیارشان قرار داده بود در عملیاتی ضربتی هر سه تبهکار را شناسایی و دستگیر کردند.

به‌گزارش ایران ، چند شب قبل نگهبان یک کارخانه اطراف شهر فردیس کرج صدای فریادهای زن جوانی را شنید که بشدت مجروح شده و با سختی خود را به اتاقک نگهبانی رسانده بود و کمک می‌خواست.

 

پس از اعلام موضوع به پلیس ۱۱۰، بلافاصله تیمی از مأموران گشت کلانتری ۱۲ چمران راهی محل مورد نظر شدند. نوعروس ۲۵ ساله که بشدت هدف ضرب و جرح و آزار و اذیت وحشیانه قرار گرفته و کیف و تلفن همراهش نیز به‌سرقت رفته بود، در شکایتش گفت: «من و همکارم حدود ۲ ساعت پیش از محل کارم در کرج خارج شده و منتظر تاکسی بودیم که به مترو بویم. چون هوا رو به تاریکی می‌رفت و عجله داشتیم، به محض اینکه یک خودروی پژوی سفید توقف کرد سوار شدیم. همکارم کمی جلوتر پیاده شد و در حالی که در کیفم به‌دنبال گوشی تلفن همراهم بودم، ناگهان مردی که روی صندلی عقب نشسته بود، به من حمله کرد که با هم درگیر شدیم.

 

من هم طوری با پایم به شیشه کوبیدم که شکست. اما راننده با زور و تهدید سرم را زیر صندلی کشید که دستش را گاز گرفتم تا رهایم کند. اما قدرت بدنی زیادی داشت و کلاه پالتویم را سرم کشید و مرا پشت صندلی عقب مخفی کرد. بعد هم او و راننده با شخصی تلفنی صحبت کردند که قرار شد کمی جلوتر به آنها ملحق شود و فهمیدم که نقشه شومی در سر دارند. ۱۰ دقیقه بعد، دوستشان که «حسن» صدایش می‌زدند، از راه رسید و آنها در حرف‌هایشان گفتند قبل از تحویل دادن خودرو به صاحبش، باید شیشه شکسته را تعویض کنند که همان موقع فهمیدم خودرو را امانت گرفته‌اند.

 

با این‌حال سه آدم ربا وارد جاده فرعی و خاکی شدند که ناگهان خودرو در گل و لای گیر کرد. وقتی پیاده شدند، مخفیانه گوشی‌همراهم را از کیفم برداشتم و طوری که وانمود کردم به راننده التماس می‌کنم، با همسرم تماس گرفتم و گفتم: تو را به خدا مرا رها کنید و آزارم ندهید. اما راننده متوجه شد و گوشی را از دستم گرفت. همان موقع با وحشت پیاده شدم تا فرار کنم اما کفش‌هایم در گل فرو رفت و ۳ آدم ربا وحشیانه مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد هم فرار کردند. با این حال سعی کردم شماره پلاک خودرو‌شان را به خاطر بسپارم اما متوجه شدم پلاک را با گل پوشانده‌اند تا شناسایی نشوند.

 

در حالی که مأموران در حال ثبت گزارش شاکی بودند، همسرش نیز سر رسید و برای پیگیری شکایت به اداره آگاهی کرج رفتند.

 

با توجه به حساسیت موضوع، با دستور سرهنگ جواد صفایی- رئیس پلیس آگاهی البرز- تیمی از کارآگاهان جنایی، اطلاعاتی و عملیاتی پیگیری موضوع را در دستور کار ویژه قرار دادند. آنها در نخستین گام با کمک زن جوان به چهره‌نگاری رایانه‌ای تبهکاران پرداختند. همچنین مسیر حرکت خودروی پژوی سفید بار دیگر با حضور مأموران بررسی شد و آنان دریافتند در این مسیر دو دوربین مداربسته قرار دارد که لحظه سوار شدن شاکی و همکارش به‌ خودرو را نشان می‌دهد. همچنین مشخص شد دقایقی قبل از سوار شدن دو زن جوان، تبهکاران شیطان صفت برای سوختگیری به پمپ‌بنزین، رفته‌اند. بنابراین پس‌از شناسایی پلاک خودرو و فاش شدن هویت صاحب‌اش محل زندگی مالک شناسایی شد. بعد هم تبهکاران که هرگز تصور نمی‌کردند در دام پلیس گرفتار شوند، در جنوب تهران دستگیر شدند.

 

راننده ۵۱ ساله که دارای ۳ فقره سابقه کیفری مواد مخدر بود، در اعترافاتش گفت: من راننده بودم و دوستم زن جوان را با چاقو تهدید کرد. بعد هم حوالی روستا او را مورد آزار قرار دادند.

 

اما در ادامه تحقیقات، دو تبهکار – ۲۸ ساله- و -۲۶ ساله- که دارای سابقه کیفری هم هستند، منکر اظهارات شاکی شدند. با این حال راننده خودرو بار دیگر در مواجهه حضوری با ۲ همدستش، اظهارات خود را تکرار کرد.

 

به‌دنبال اعتراف‌های متناقض متهمان، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار هیأت قضایی شعبه یکم دادگاه کیفری(۱) کرج به ریاست قاضی «هدایت رنجبر» قرار گرفت. در جلسه رسیدگی به پرونده، شوهر زن جوان با ناراحتی گفت: «آن شب وقتی همسرم را دیدم او را نشناختم. صورتش زخمی و خون‌آلود و لباس‌هایش گل‌آلود بود و انگشتان دستش هم شکسته بود. من و همسرم چند ماه قبل ازدواج کرده ایم- او همیشه بموقع به خانه برمی‌گشت و آن روز به‌خاطر تأخیر، نگرانش شدم اما تلفن همراهش در دسترس نبود.تا اینکه وحشت‌زده تماس گرفت و صدای التماسش را شنیدم.

 

سرگردان درخیابان‌ها در جست‌وجویش بودم و نمی‌دانستم باید کجا او را پیدا کنم. به پلیس خبر دادم و خانواده‌مان را در جریان گذاشتم.

 

با تأیید جراحت‌های زن جوان از سوی پزشکی قانونی، قاضی رنجبر هر سه متهم را با قرار بازداشت موقت روانه زندان کرد تا پس‌از تعیین وکیل مدافع برای متهمان، جلسه رسیدگی رسمی به این پرونده برگزار شود.

امتیاز دهید!

۱۰ دیدگاه‌ها

 1. وجدانی چیکارشون می‌کنن؟! هیچی!!! فقط یه مقدار معروف شدن ، بازم آزاد میشن‌و میرن سراغ یکی دیگه.
  اگه نیست دوتا از این‌ها رو اعدام کنن ، یعنی زندگی‌شونو ازشون بگیرن! اون‌وقت می‌فهمن که با این کارا در واقع زندگی دیگرانو ازشون می‌گیرن.
  مثلاً این خانوم بنده خدا اگه شوهرش طلاقش بده باید کجا بره و چیکار کنه!

 2. حکم خدا باید اجرا شود ، محاربه و اعدام است هر سه و بعد مصادره اموال و در مضیقه گذاشتن خانواده این جانیان

 3. فقط باید این نجسهارو در ملاء عام باشمشیر گردنشونو بزنن .. درستشم همینه همچین افرادی در صدر اسلام اینطور مجازات می شدن. باید بقیه ببینن و درس عبرت بشه تا زندگی یه نفرو نابود نکنن
  اعدام با طناب کمه واسشون .

 4. فقط اعدام. تازمانی که ترس نباشد این کارها اتفاق خواهد افتاد قاضی حکم دهنده فکر کند خدا نکرده این بلا سرخودش آمده و حکم دهد.

 5. با سلام
  خود را جای شوهر این خانم قرار دهند. آیا تحمل خواهند کرد که فقط چند صباحی این جانیان به زندان رفته و پروتر و پست تر از گذشته پای به اجتملع گذارند و اینبار مرتکب اعمال بدتر از اعمال منافی عفت شوند؟
  بدون اغماض باید هر سه نفر بعد از محرز شدن جرمهایشان اعدام شوند تا برای سایر متخلفین مایه عبرت شود.

  رزمنده گمنام و برادر شهید

 6. باید اجزاشون را از ته جدا کنند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. با سلام . شکی وجود ندارد که جرم آنان غیر قابل بخشش است و با هیچ مجازاتی آبروی آن دختر بر نمی گردد . اما از مسئولین خواهشمند م دلیل آن را بدانند و بعد فکری به حال این جوانانی که هیچ نوع امکانات فضایی را ندارند را انجام دهد . با تشکر

 8. ۱٫شلاق با کابل در مقابل چشم مردم و بعد۲٫کتک خوردن به دست شاکیان در مقابل چشم مردم و بعد ۳٫اعدام آن هم پس از مراسمی طولانی تا خوب گریه و فغان این خوکهای کثیف در بیاد و صدای التماسشون را همه بشنوند

 9. بسىارساىت عالى وخوبى دارىد باتشکرازشما

 10. اشد مجازات هم براشون کمه مرگ هم براشون کمه باید تکه تکه بشن ولی فرداپس فردا میرن توخیابونا وبه گندکاریهاشون ادامه میدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *