جمعه , ۲۹ ام تیر ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۱۱ بعد از ظهر به وقت تهران

تصاویر/ “سلفی‌”‌های جنجال‌ برانگیز در ایران!

مجله انلاین دوستان :  یک سالی می‌شود که بازار عکس‌های “سلفی” یا اصطلاحا “خودگرفت” در ایران داغ داغ است. کافی است عبارت سلفی را در موتور جست‌وجوی مرورگرتان تایپ کنید تا با انبوهی از عکس‌های غالبا تاری مواجه شوید که برای به ثبت‌ رساندنشان دردسرهای زیادی کشیده شده است.

گاهی این دردسرها تنها به گرفتن سلفی محدود نمی‌شود و ثبت عکس خود نقطه آغاز دردسر می‌شود. به‌همین‌تازگی گروهی از هنرمندان کشورمان از مردم و مسئولان و سایر هنرمندان خواستند تا با گرفتن عکس سلفی با کودکان کار، ضرورت رسیدگی به این قشر کودکان آسیب‌دیده را یادآور شوند.
این دعوت با سیلی از انتقادات و نظرات مخالف روبرو شد. این بار اولی نیست که پدیده “سلفی” جنجال‌ساز شده است. پیش از این هم بارها عکس‌های سلفی هنرمندان، سیاستمداران و به‌طور کلی افراد معروف خبرساز شده است.

در ادامه عکس‌هایی را در همین راستا می‌بینید:

www.dustaan.com-سلفی-های-جنجالیwww.dustaan.com-سلفی-های-جنجالی1 www.dustaan.com-سلفی-های-جنجالی2 www.dustaan.com-سلفی-های-جنجالی3

تصاویر/ "سلفی‌"‌های جنجال‌ برانگیز در ایران!
تصاویر/ “سلفی‌”‌های جنجال‌ برانگیز در ایران!

www.dustaan.com-سلفی-های-جنجالی5 www.dustaan.com-سلفی-های-جنجالی6 www.dustaan.com-سلفی-های-جنجالی7 www.dustaan.com-سلفی-های-جنجالی8 www.dustaan.com-سلفی-های-جنجالی9 www.dustaan.com-سلفی-های-جنجالی15 www.dustaan.com-سلفی-های-جنجالی14 www.dustaan.com-سلفی-های-جنجالی13 www.dustaan.com-سلفی-های-جنجالی12 www.dustaan.com-سلفی-های-جنجالی11

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *