پنجشنبه , ۶ ام آبان ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۹:۴۰ بعد از ظهر به وقت تهران

بازیگر نوجوان تلویزیون : همسن هایم «دورهمی» می‌بینند!

امیررضا احمدی بازیگر نوجوان کشورمان، با اشاره به اینکه برنامه ای مناسب و مهیج برای سن او وجود ندارد، گفت که هم سن و سالان او مجبورند برنامه دورهمی تماشا کنند!

مهر:امیررضا احمدی بازیگر تلویزیون با اشاره به اینکه برنامه های مناسب و جذاب برای سن او در تلویزیون وجود ندارد بیان کرد که همسن و سال هایش به جای کارتون و سریال، «دورهمی» می بینند.

امیررضا احمدی بازیگر نقش بابک در مجموعه عروسکی «سوغات جنگل» درباره نقش خود و این مجموعه توضیح داد: من در این مجموعه نقش بابک را دارم که پسری شیطان و تقریبا فضول است و دوست دارد چیزهای مختلفی را یاد بگیرد.

وی ادامه داد: بابک در خانواده ای زندگی می کند که مستاجر هستند اما اجاره منزلشان را نمی پردازند و صاحبخانه شان در طبقه دوم خانه آنها مستقر است. صاحبخانه یک عروسک به نام نادر دارد که در هر قسمت از برنامه برایش یک مهمان می آید و من هر بار پیش او می روم و داستان ها شکل می گیرد.

این بازیگر نوجوان درباره داستان های این مجموعه بیان کرد: ویژگی قصه های این مجموعه این است که عروسک «سوغات جنگل» به انسان ها آموزش می دهد و این برخلاف کارهای دیگر است که در آنها به عروسک ها بسیاری از چیزها آموخته می شود.

وی درباره اینکه چقدر برنامه ها و سریال های تلویزیون را می بیند، یادآور شد: من چندان برنامه های تلویزیون را نگاه نمی‌کنم چون برنامه جذابی ندارد.

دوستان خودم هم اکثرا تلویزیون نمی بینند و یا حتی به جای کارتون ها و برنامه های کودک و نوجوان «دورهمی» را نگاه می کنند شاید به این دلیل که جذابیتش از کارتون ها بیشتر و خنده دارتر است.

بازیگر «سوغات جنگل» درباره برنامه های شبکه های تلویزیونی که مختص کوکان و نوجوانان ساخته می شود نیز اظهار کرد:

من فقط برنامه «محله گل و بلبل» را در تلویزیون می دیدم چون از بسیاری از آثار نمایشی جذاب‌تر است اما فقط اسم بعضی از شبکه های مخصوص کودک و نوجوان را شنیده ام و هیچ برنامه ای از آنها نمی بینم.

احمدی در پایان گفت: تلویزیون کارهای فانتزی کمتر پخش می کند درحالیکه همسن و سال های من علاقمند هستند کارهای فانتزی ببینند بسیاری از انیمیشن ها و سریال‌های ایرانی جذابیت های لازم برای سن ما را ندارد.

خود من اثری مثل «باب اسفنجی» را دوست دارم که هم بامزه است و هم فانتزی و چنین کارهایی کمتر در تلویزیون ساخته می شود.

امیر سلطان احمدی که شهرتش بیشتر به واسطه عروسک گردانی «پسرعمه زا» بوده است کارگردانی هنری و داریوش کفایی کارگردانی تلویزیونی مجموعه عروسکی «سوغات جنگل» را بر عهده دارند و محمد جواد عبدالرحمانی تهیه کننده این مجموعه است که روزهای شنبه و یکشنبه ساعت ١٩ و پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۵:۴۵ روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.

بازیگر نوجوان تلویزیون : همسن هایم «دورهمی» می‌بینند! بازیگر نوجوان تلویزیون : همسن هایم «دورهمی» می‌بینند!

بازیگر نوجوان تلویزیون : همسن هایم «دورهمی» می‌بینند!

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *