گیاهی ترین SEO Pooyan!
شنبه , ۵ ام مهر ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۱:۵۹ قبل از ظهر به وقت تهران

انتقام خواستگار ناکام از دختر مورد علاقه اش!

فرمانده انتظامی شهرستان فریمان:در پی شکایت خانمی جوان مبنی بر این که فرد یا افراد ناشناسی در یکی از شبکه‌های اجتماعی با انتشار تصاویر خصوصی اش، وجهه اجتماعی اورا خدشه دار کرده اند این موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1396/08/08/1396080816114280312361904.jpg

وی افزود:با بررسی‌های تخصصی در فضای مجازی توسط تیم کارشناسی پلیس فتا، متهم که جوانی ۲۲ ساله بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در مخفیگاهش دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فریمان ادامه داد: متهم در بازجویی‌های علمی پلیس به بزه انتسابی معترف و انگیزه خود را از این عمل مجرمانه انتقام وخصومت شخصی از فرد شاکی در پی ناکامی در امر خواستگاری عنوان کرد.

جواد خرسند، با اشاره به اعزام و تحویل پرونده متهم به مراجع قضایی برای سیر مراحل قانونی گفت: شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه ابزاری مفید و خطرناک هستند که حضور ناآگاهانه و بدون رعایت اصول ایمنی کاربران در این فضا، آسیب‌های فراوانی به دنبال خواهد داشت. وی افزود: شهروندان عزیز بایستی از بارگذاری و به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم‌های شخصی در شبکه‌های اجتماعی خودداری کرده و همچنین به افرادی که در فضای مجازی وشبکه‌های اجتماعی اقدام به مزاحمت علیه شهروندان می‌کنند هشدار داده می‌شود برابر قانون جرایم رایانه‌ای با آن‌ها برخورد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *