پنجشنبه , ۲ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۹:۵۰ بعد از ظهر به وقت تهران

آیت الله مکارم: اغلب وسایل ارتباطی مانند فضای مجازی آلوده، دست صهیونیست‌ هاست

آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید، عزت و آبروی نظام و کشور را در گرو حفظ روحیه جهادی دانست و گفت: هدف دشمن از تهدید نظام اسلامی تضعیف استقلال کشور است.

http://www.entekhab.ir/files/fa/news/1397/3/14/424247_678.jpg

به گزارش ایرنا، این مرجع تقلید بامداد دوشنبه در مراسم احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در مدرسه علمیه امام کاظم (ع) قم، با بیان اینکه اگر روح جهاد حفظ شود ملت نیز عزیز است، افزود: بدانید دشمن کاری به برجام و موشک های بلند مدت و حقوق بشر ندارد، بلکه می خواهد در این منطقه یک قدرت مستقل نباشد و ما نوکر و گوش به فرمانش باشیم.

وی اضافه کرد: یکی از جنبه های جهاد، جهاد با دست است که دشمن سعی می کند با ایجاد محدودیت در کشاورزی، دامداری و جلوگیری از سلاح هایی که می توان بوسیله آن ایستادگی کرد، امکان این نوع جهاد را بگیرد.

این مرجع تقلید با بیان اینکه پس از ممانعت از جهاد با دست با سانسور سخنان نمی گذارد حرف حساب به گوش دنیا برسد، گفت: اغلب وسایل ارتباطی امروز دست صهیونیست هاست و همه دنیا را با این وسایل مخصوصا فضای مجازی آلوده در اختیار گرفته و از رساندن حرف حساب من و شما به گوش دنیا جلوگیری می کند.

وی افزود: حرف حساب ما این است که شما آمدید در سرزمین فلسطین صاحبان خانه را از خانه بیرون کردید و یک عده ای را از آن طرف دنیا به آنجا آوردید و همه چیز صاحبان خانه را بر باد دادید و شب و روز آنها را می کشید، و باز هم از حقوق بشر حرف می زنید.

آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر اینکه چه معنایی دارد که آمریکا از آن طرف دنیا می آید این طرف و برای ما تعیین تکلیف می کند، گفت: امام راحل روی این مساله تاکید داشت و می فرمود شما آمدید این طرف دنیا ، برای چه ما نیاییم آن طرف برای شما تعیین تکلیف کنیم، چرا منابع ما را می برید و در میان ما اختلاف ایجاد می کنید و آخرش هم ایران را به ناامنی در منطقه متهم می کنید، شما سبب ناامنی هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *