سه شنبه , ۱۵ ام آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۷:۵۷ قبل از ظهر به وقت تهران

«آریان خان» جا پای شاهرخ خان می‌ گذارد!؟ +تصاویر

آریان خان ((Aryan Khan پسر ستاره‌ی بالیوودی شاهرخ خان از سوی تعدادی از طرفداران خود در فرودگاه هیترو لندن احاطه شد. بنا به گزارش سایت خبری Mumbai Mirror تعداد زیادی از طرفداران آریان خان پس از اطلاع از حضور او در لندن در فرودگاه لندن او را محاصره کرده و با او عکس سلفی گرفتند.

آریان خان بیست ساله فرزند ستاره‌ی بالیوودی شاهرخ خان به اندازه‌ی پدر خود شهرت دارد تا جایی که می‌گویند قرار است او نیز وارد سینمای بالیوود شود و جا پای پدرش بگذارد. شاهرخ خان چندی پیش درباره‌ی حضور فرزندانش در بالیوود گفته بود:

«آریان خان» جا پای شاهرخ خان می‌ گذارد!؟ +تصاویر

آن‌ها می‌توانند در زمینه‌ای که علاقه دارند فعالیت کنند، اما پیش از هر چیز باید تحصیلات دانشگاهی خود را به پایان برسانند. شاهرخ خان همچنین دراین باره گفت: پسرم در حال حاضر در رشته‌ی فیلم سازی در آمریکا درس می‌خواند. این (آموختن) همان کاری است که من بعد از ۲۵ سال تجربه در بازیگری هنوز انجام می‌دهم.

او در ادامه با خنده گفت:گاهی من و گوری از هم می‌پرسیم: این آدم‌های بالغ که در یک خانه با ما زندگی می‌کنند کی هستند؟! گاهی احساس می‌کنیم همه چیز به سرعت برق و باد گذشته تا جایی که ما الآن داریم با دو آدم متفاوت (آریانا و سوهانا) زندگی می‌کنیم. من آن دو را می‌شناسم، اما اصلا شبیه دوران کودکیشان نیستند.

«آریان خان» جا پای شاهرخ خان می‌ گذارد!؟ +تصاویر

شاهرخ خان (Shahrukh Khan) متولد دوم نوامبر ۱۹۶۵، بازیگر هندی در بالیوود است. او در دهلی‌نو، پایتخت هندوستان، متولد شد و با نام مستعار پادشاه بالیوود، در بیش از ۵۵ فیلم و مجموعه تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است.

۲.۹/۵ - (۷ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *