شنبه , ۲ ام مرداد ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۰:۰۹ قبل از ظهر به وقت تهران

یک میلیارد کَفِ آنلاین برای آقای رئیس جمهور +عکس

اگر مشغله زیادی دارید و یا در ترافیک گیر کرده اید می توانید با کلیک بر روی اپلکیشن حمایت از رئیس جمهور حمایت خود را از رئیس جمهور نشان دهید.

یک میلیارد کَفِ آنلاین برای آقای رئیس جمهور +عکس

فناوری اطلاعات > اینترنت – اگر در ترافیک گیر کرده و نمی توانید سخنان رئیس جمهور چین را تحسین کرده و برایش کف بزنید، می توانید با کلیک روی این اپلیکیشن اوج حمایت خود را به وی نشان دهید.

به گزارش خبرآنلاین، کمپانی تنسنت چین اپلیکیشنی به صورت گیم ساخته تا شما بتوانید به سخنان رئیس جمهور شی جین پینگ واکنش مثبت نشان داده و با زدن روی اسکرین، دست مجازی به افتخار وی بزنید.

این اپلیکیشن (Excellent Speech: Clap for Xi Jinping) که چهارشنبه شب هم زمان با سخنرانی جین پینگ اجرا شد در همان شب بیش از ۴۰۰ میلیون دست / کف را ثبت کرد و تا ۵ شنبه بیش از ۱ میلیارد کف را به ثبت رسانید.

این بازی روی پلتفرم وی چت به صورت گیم در اختیار کاربران موبایل در چین قرار داده شد تا به سخنرانی افتتاحیه رئیس جمهور در جمع ۲۳۰۰ عضو کنگره خلق که ۳ ساعت طول کشید گوش دهند.

مسابقه شب اول این طور تعریف شده بود که کدام کاربر قادر به زدن بیشترین کف (کلیک) هنگامی که سخنرانی تمام می‌شود، است. مبنا رقم ۱۹ ثانیه بود که معادل نوزدهمین کنگره خلق چین است. به طورعادی تقریبا هر ۱۰ ثانیه علامت دست زدن روی صفحه موبایل نمایش داده شده تا کاربر هر چقدر بتواند روی آن کلیک کند.

نیویورک تایمز در تحلیلی نوشت در هر راند می‌توان ۱۰۰۰ کف را ثبت کرد که این معادل ۵۲ کلیک در هر ثانیه است که البته انسان قادر به زدن چنین کلیکی نیست.

کمپانی تنسنت و مالک وی چت و اغلب گیم‌های آنلاین در ماه جولای امسال برای انجام بازی King of Glory محدودیت ایجاد کرد تا جوانان معتاد به گیم، کمتر از این بازی استفاده کنند اما ظاهرا محدودیتی برای دست زدن برای رهبر چین وجود ندارد.

یک میلیارد کَفِ آنلاین برای آقای رئیس جمهور +عکس

یک میلیارد کَفِ آنلاین برای آقای رئیس جمهور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *