جمعه , ۴ ام اسفند ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۸:۲۱ بعد از ظهر به وقت تهران

مانند این فیلم را هرگز ندیده‌ اید

فیلم «قاتلین ماه کامل» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی از ماه آینده با بازیگرانی چون لئوناردو دی‌کاپریو، جسی پلمانز، رابرت دنیرو و لیلی گلدستون سرانجام وارد مرحله‌ی تولید خواهد شد

اریک راث نویسنده این فیلم می‌گوید: «می‌دانم که مارتی می‌خواهد فیلمی بسازد که شاید آخرین وسترن از این دست باشد، و با این حال، با وجود اسنادی که پشت آن است و خشونت و فضایی که دارد، فکر می‌کنم فیلمی مانند این را هرگز ندیده باشیم.»

این فیلم‌نامه نویس که برای «فارست گامپ» برنده اسکار شده ادامه داد:«وقتی به تمامی کارهایم نگاه می‌کنم، می‌بینم که این متن می‌تواند یکی از بهترین فیلم‌ها باشد. این را جدی می‌گویم. به نظر من تمامی خصوصیات لازم را دارد، نمی‌خواهم افشایش کنم، اما داستان فیلم بسیار مهم است. نقش دی‌کاپربو در این فیلم بسیار پیچیده و بسیار جالب است. نقشی زیرکانه برای بازیگری زیرک است. یعنی اگر «مانتگامری کلیف» زنده بود به بازی در چنین نقشی فکر می‌کرد.»

داستان «قاتلین ماه کامل » قتل‌های زنجیره‌ای قبیله‌ی اوسج در دهه‌ی ۱۹۲۰ برای تصرف زمین‌های نفت‌خیز را روایت می‌کند. پلمانز در این فیلم هم نقش یک مأمور اف‌بی‌آی را بازی خواهد کرد که وظیفه دارد به قتل‌ها رسیدگی کند. دی‌کاپریو در این فیلم نقش «ارنست برکهارت» را بازی می‌کند، برادرزاده‌ی یک مزرعه‌دار پرنفوذ محلی با بازی رابرت دنیرو که مظنون قتل‌های اوسج است.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *