پنجشنبه , ۲۸ ام تیر ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۳۱ قبل از ظهر به وقت تهران

قصاص زنی که کودکان ۴ و ۸ ساله اش را کشت +عکس

زن سنگدلی که دو کودک ۴ و ۸ ساله اش را در یک اقدام جنون آمیز به قتل رساند اما جرئت خودکشی پیدا نکرد، سپیده دم روز گذشته در زندان مرکزی مشهد قصاص شد و بدین ترتیب تراژدی «جنایت دردناک» در میان حلقه دار به پایان رسید.

 

 

قصاص زنی که کودکان 4 و 8 ساله اش را کشت

به گزارش اختصاصی خراسان، این تراژدی وحشتناک نیمه شب بیست و چهارم بهمن سال ۹۵ هنگامی شکل فاجعه بار به خود گرفت که «راضیه» (زن ۳۳ ساله) هنوز با افکار شیطانی دست به گریبان بود. سرگذشت تلخ، فشارها و آسیب های اجتماعی او را به سوی تصمیمی هولناک سوق داد. او بعد از جدایی از همسر دومش در تنگنای مشکلات اقتصادی و اجتماعی دست و پا می زد و نمی توانست دو فرزند خردسالش را به تنهایی سروسامان بدهد. به همین دلیل نقشه قتل دو کودک بی گناه را در حالی از ذهن  گذراند که «طاهره» (دختر ۸ ساله) از مدرسه به خانه بازگشت و از برادرش مراقبت می کرد تا مادر امور خانه داری را به سرانجام برساند ولی آن شب دو کودک خردسال زودتر از همیشه به خواب عمیقی فرو رفتند.
مادر سنگدل چشم به صورت معصوم فرزندانش دوخت و یک بار دیگر نقشه ترسناک خود را مرور کرد. عقربه های ساعت از نیمه شب گذشته بود که زن جوان گوشی تلفن را برداشت و در پیامی برای خواهرش چنین نوشت: «من برای تو خواهر خوبی نبودم مرا ببخش…» او پیامک را برای خواهرش ارسال کرد ولی پاسخی از سوی او دریافت نکرد. «راضیه» نگاه دلهره آور دیگری به چهره کودکانش انداخت و در حالی که آن ها در خواب ناز بودند، دومین پیامک را برای خواهرش این گونه نوشت: «به پدر بگویید جنازه های ما روی زمین نماند!» اما باز هم پاسخی نیامد و پیامی بین دو خواهر رد و بدل نشد.
زن جوان که دیگر قصد داشت تصمیم هولناکش را عملی کند، ابتدا بالای سر دختر ۸ ساله اش نشست که کنار کیف مدرسه اش به خواب رفته بود! زن بی رحم ناگهان راه تنفسی دخترک را مسدود کرد به طوری که دست و پازدن های ملتمسانه او ثمری نداشت و دقایقی بعد در حالی که چشم به مادر دوخته بود، جان خود را از دست داد و بی حرکت شد. این جنایت دردناک چنان بی سروصدا انجام شد که هنوز پسر ۴ ساله در کنار خواهرش باچهره ای معصومانه به آرامی نفس می کشید. زن سنگدل نگاهی به دستانش انداخت و این بار راه تنفسی علیرضا (کودک ۴ ساله) را بست اما او نتوانست بیشتر دست و پا بزند و تنها با چشمانی نیمه باز نگاهی به مادرش انداخت و به آرامی جان داد. دیگر همه چیز به پایان رسید و تراژدی جنایت دردناک در انتهای کوچه و درون منزلی نقلی رقم خورد.
به گزارش خراسان، زن ۳۳ ساله بعد از ارتکاب این جنایت، ادامه نقشه اش را به اجرا گذاشت. او که تلاش می کرد خود را از عذاب روحی آینده رها کند ، درون حمام رفت و با تیغ دست چپ خودش را زخمی کرد تا خودکشی کند اما جرئت نداشت رگ دستش را بزند! به همین دلیل به همان مقدار اندک خون که از ساعدش چکید بسنده کرد و داخل اتاق کنار اجساد فرزندانش نشست.
صبح روز بعد، وقتی خواهر راضیه بیدار شد و پیامک های شبانه او را دید، هراسان و وحشت زده به طرف خیابان امام هادی (ع) حرکت کرد. او احتمال می داد، حادثه هولناکی رخ داده باشد. وقتی به انتهای کوچه امام هادی یک رسید پی در پی در منزل را به صدا درآورد به گونه ای که همسایگان نیز متوجه ماجرایی تلخ شدند.
لحظاتی بعد راضیه به زحمت خود را به در حیاط رساند و آن را گشود. خواهر او با دیدن لباس های خون آلودو ظاهر آشفته «راضیه» بی درنگ با اورژانس تماس گرفت و قدم  درون منزل نقلی اجاره ای گذاشت اما تراژدی «جنایت دردناک» او را نیز در جا میخکوب کرد.
گزارش اختصاصی خراسان حاکی است: دقایقی بعد   نیروهای انتظامی، در حالی ماجرای این جنایت وحشتناک را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند که امدادگران اورژانس مرگ دو کودک بی گناه را تایید کردند.
عقربه های ساعت حدود ۸ صبح را نشان می داد که قاضی علی اکبر احمدی نژاد به همراه گروه زبده ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی عازم محل وقوع جنایت شدند و بدین ترتیب تحقیقات قضایی در حالی آغاز شد که زن جوان با اشاره به دستانش گفت: آن ها را با دستانم خفه کردم! او در تشریح سرگذشت خود که به این تراژدی وحشتناک رسید به قاضی ویژه قتل عمد گفت: بیشتر از یک سال از عمر دخترم «طاهره» گذشته بود که از همسرم طلاق گرفتم. او به مواد مخدر اعتیاد داشت و روزگارم را تلخ کرده بود. نمی توانستم این وضعیت را تحمل کنم! به همین دلیل حضانت دخترم را پذیرفتم تا روزگار خوبی را تجربه کنم اما این ماجرا سرنوشت مرا در مسیر دیگری قرار داد چرا که بعد از طلاق مشکلاتم بسیار شد. یک سال از طلاقم گذشته بود که به خواستگاری مرد ۶۲ ساله ای پاسخ مثبت دادم تا شاید سر پناهی داشته باشم. اما در حالی که پسرم «علیرضا» یک سال بعد از ازدواجم به دنیا آمد باز هم روزگار روی خوش به من نشان نداد زیرا همسرم حاضر نبود از دخترم سرپرستی کند و این موضوع سرآغاز اختلافات خانوادگی بین ما شد. از طرف دیگر هم فرزندان همسرم موافق ازدواج مجدد او نبودند و به این اختلافات دامن می زدند تا این که مهریه ام را کف دستم گذاشت و مرا طلاق داد. من هم با آن پول خانه ای اجاره کردم ولی درآمدی برای امرار معاش نداشتم .می خواستم با چرخ خیاطی کهنه ام کار کنم اما باز هم کسی حاضر نبود سرمایه ای در اختیارم بگذارد تا این که تصمیم به قتل فرزندانم گرفتم . …
گزارش خراسان حاکی است، با تکمیل تحقیقات در دادسرای مشهد، این پرونده در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی به ریاست قاضی بنده ای و مستشاری قاضی شجاع پور فدکی مورد رسیدگی قرار گرفت و در نهایت قضات با تجربه دادگاه پس از برگزاری چندین جلسه محاکمه، رای به قصاص نفس زن ۳۳ ساله دادند و بدین ترتیب با فراهم شدن مقدمات اجرای حکم در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، این زن جوان که دیگر ۳۷ ساله بود سپیده دم روز گذشته با حضور قضات اجرای احکام در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد.
امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *