چهارشنبه , ۹ ام اسفند ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۶:۲۲ بعد از ظهر به وقت تهران

عکس های زیبا از پشت صحنه سریال نون خ

تصاویری از پشت صحنه سریال نون خ را مشاهده می کنید.

نون خ نام یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی است که در سه فصل به کارگردانی سعید آقاخانی ساخته شده و در نوروز ۱۳۹۸ از شبکه یک در حال پخش است. «ن. خ.» مخفف نقش سعید آقاخانی در این سریال (نورالدین خانزاده) است. این سریال با لهجهٔ فارسی کرمانشاهی و در استان کرمانشاه ساخته شده‌است.

سعید آقاخانی (نورالدین خانزاده: نقش اصلی سریال) ، حمیدرضا آذرنگ (خلیل: پسرعموی نورالدین) ، علی صادقی (سیروس: شوهر مرجان و داماد نورالدین) ، فریده سپاه‌منصور (مه‌لقا: مادر زن نورالدین) ، هومن حاجی عبداللهی (افشه: داور فوتبال، حاج‌آقا) ، نعیمه نظام‌دوست بهنوش: دوست مرجان و مدیر آرایشگاه زنانه) ، سیاوش مفیدی (امیررضا ابراهیمی: طلبکار) ، سیروس میمنت (کیوان) ، سید علی صالحی (نانوا) ، پاشا جمالی (مهیار: پسر کیوان و خواستگار روژان) ، شیدا یوسفی (مرجان: دختر نورالدین) ، ندا قاسمی (شیرین: دختر نورالدین) ، هدیه بازوند (روژان: دختر نورالدین) ، صبا ایزدپناه (کژال: دختر نورالدین) بازیگران اصلی این فیلم هستند.

این سریال، داستانی اجتماعی و آمیخته با طنز دارد. نورالدین خانزاده (سعید آقاخانی) صاحب یک کارگاه فرآوری تخمهٔ آفتاب‌گردان است. کشاورزان هم‌محلی نورالدین، محصول تخمهٔ آفتاب‌گردان خود را به نورالدین فروخته‌اند. نورالدین این محصول را به شخصی ساکن تهران به نام میرزایی فروخته‌است تا او این محصولات را در کشور ترکیه به فروش برساند. در همین حین، خبر می‌رسد که میرزایی از دنیا رفته‌است و کشاورزان که از این خبر مطلع می‌شوند هر یک به نحوی سعی می‌کنند تا پول محصولاتی را که به نورالدین خانزاده فروخته‌اند، از او بگیرند. نورالدین هم طی گفتگوهای متفاوت با اطرافیان میرزایی متوجه می‌شود که او در اواخر زندگی‌اش آه در بساط نداشته‌است و …

۴.۶/۵ - (۷ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *