چهارشنبه , ۳۰ ام مهر ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۶ قبل از ظهر به وقت تهران

زن تهرانی بی هوش در دام پلید نصاب ماهواره افتاد

مرد شیاد که پس از آشنایی با افراد آنها را بی‌هوش و اموالشان را سرقت می‌کرد در یک خودروی مسروقه دستگیر شد.

https://media.sarpoosh.com/images/9711/97-11-c18-210.jpeg

۲۲ اردیبهشت زن جوانی با پلیس تماس گرفت و از سرقت خودرو و وسایل خانه‌اش توسط نصاب ماهواره شکایت کرد. زن جوان در تحقیقات گفت: چندی قبل با مرد ۴۰ ساله‌ای آشنا شدم. او به من گفت نصاب ماهواره است. یک روز که برای نصب ماهواره به خانه‌ام آمد برای او چای بردم اما بعد از خوردن چای بی‌هوش شدم. ۲۴ ساعت بعد که به هوش آمدم متوجه شدم هر چه پول و طلا داخل خانه‌ام بوده به همراه خودروام سرقت شده است.

با شکایت زن جوان تحقیقات آغاز شد و شماره پلاک خودروی سرقتی به کلیه واحدهای گشت اعلام شد. در ادامه تحقیقات خودروی ساینا درحالی که وسایل داخل آن به سرقت رفته بود در کنار خیابان پیدا شد.بررسی‌ها برای دستگیری نصاب قلابی ادامه داشت تا اینکه مأموران با شکایتی مشابه مواجه شدند.

این بار نیز یک خودروی ساینا به سرقت رفته بود. شاکی در تحقیقات گفت: فروشنده پوشاک هستم در پارک با مردی به‌نام سیروس آشنا شدم. او گفت در کار پوشاک است و باهم دوست شدیم. یک روز که میهمان من بود با هم آبمیوه خوردیم که بعد از آن بی‌هوش شدم وقتی به هوش آمدم علاوه بر پول هایم، خودروام را نیز سرقت کرده بود.

بعد از این شکایت مأموران موفق شدند خودروی سرقتی را در اتوبان قم به تهران شناسایی کرده و سارق خودرو نیز دستگیر شد.متهم در تحقیقات مدعی شد که در فرصت مناسب در نوشیدنی ها داروی بیهوشی می ریخت و سپس اقدام به سرقت می کرد. او علاوه بر سرقت دو خودروی ساینا به سرقت از یک عتیقه فروشی و دو سوپرمارکت در شهر قم نیز اعتراف کرد.

بازپرس رسولی از شعبه هشتم دادسرای ویژه سرقت دستور انتقال متهم به اداره آگاهی و تحقیقات در رابطه با شناسایی دیگر جرایم احتمالی او را صادر کرد.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *