دوشنبه , ۱۱ ام مرداد ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۰ بعد از ظهر به وقت تهران

روایت اینستاگرامی ویدا جوان از سانسور تلویزیون! +عکس

ویدا جوان بازیگر سینما و تلویزیون هم با انتشار پستی در صفحه مجازی خود به کمپین «من و سانسورچی» پیوست.

http://iranbanou.com/wp-content/uploads/-000//1/946vida_javan-piccafe.ir-8-2.jpg

ویدا جوان بازیگر سینما و تلویزیون هم به کمپین «من و سانسورچی» پیوست و با انتشار تصویری در فضای مجازی خود نوشت:

«در راستای به اصطلاح کمپین من و سانسورچی؛

جا داره یادی کنم از سکانسی از سریال ماه و پلنگ که هنوز با یادآوریش دلم می سوزه.. در پی به جنون رسیدن کتایون پس از مرگ آرش شبی کتی خانوم ( بنده) لباس عروس آغشته به خون آرش رو می پوشه( که البته دیگه رنگ خون نباید اینقدر زنده و شفاف می بود)

همچون جن زده ای از پله ها پایین میاد و در توهم و جنون با تصور شب عروسی و حضور آرش شروع به اجرای والسی می کنه که من اسمش رو والس مرگ گذاشته بودم.. بسیار سوزناک و تاثیرگذار .. اونقدر که دو شبی که فیلمبرداری این سکانس طول کشید تمام عوامل پشت صحنه با تاثر و تعدادی هم با هق هق این صحنه رو می نگریستند.. کتایون می چرخید و می گریست و می سوخت و عشق از دست رفته اش را می جست…

گذشته از هزینه زیادی که برای این دو روز فیلمبرداری شد و به باد فنا رفت،شاید این مهمترین سکانسی بود که بیننده دلش برای کتایون می سوخت و درد و رنج اونو می فهمید و باهاش همذات پنداری می کرد..

بگذریم.. سانسور شد.

همچین از وسط قلوه کنش کردن که بیننده مواجه شد با یه دخترک دیوانه که داره سر مادر پدرش عربده می کشه و همه خونه رو به هم می ریزه و بعد هم سر از تیمارستان در میاره.. در نهایت هر قدر سعی کردم فایلش رو بدست بیارم و منتشر کنم کسی با من همکاری نکرد.. مرسی»

اخبار,اخبار فرهنگی,ویدا جوان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *