کد خبر: 267415تاریخ انتشار : ۱۱:۴۴:۲۷ - دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷

معاون اول رییس جمهوری، شرایط ایران را خطیر و دشوار توصیف کرد و گفت: در چنین وضعیتی چشم امید به دانشگاه ها است، کشور را باید با همکاری آنها از دشواری ها عبور دهیم.

البته به معنای این نیست که همه عواملی که وجود دارد، تهدید است بلکه فرصت های خوبی می توان از دل شرایط سخت بیرون آورد و همان طور که خداوند امید داده بعد از هر مشکلی آسانی است.

تجربه کشورهای مختلف و جهانی نشان داده که تحولات بزرگ از دل شرایط سخت و دشوار خارج می شود و باید به دنبال این باشیم که تحولات بزرگ در این شرایط سخت به وجود آید.

اگر به دنبال توسعه همه جانبه و پایدار هستیم محور آن می تواند توسعه درون زا و ملی باشد و مهم ترین نقطه کانونی اقتصاد مقاومتی توجه به ظرفیت های داخلی کشور است.

در شرایطی قرار گرفته ایم که قدرتی به نام آمریکا با مدیریتی که بر آن حاکم است، فکر می کند با ایران با نبردی از نوع نظامی وارد نشود بلکه با نوع جنگ نرم وارد شود.

آمریکا فکر می کند اقتصاد برتر را دارد و با استفاده از قدرت خود به کشورها فشار می آورد تا ایران را زمین گیر کند و از سوی دیگر از قدرت رسانه ای خود استفاده می کند تا افکار ایرانیان را به نوعی تحت تاثیر قرار دهد./خبرانلاین

www.dustaan.com - جهانگیری: کشور را با همکاری دانشگاه ها از دشواری ها عبور دهیم

به این پست امتیاز دهید
پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

/ مجله دوستان
انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.