دوشنبه , ۱۴ ام آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۸:۰۱ قبل از ظهر به وقت تهران

بازگشت عوامل سریال پایتخت به تهران +عکس

مجله خبری دوستان : بازگشت عوامل سریال پایتخت به تهران ؛ عوامل سریال پایتخت پس از فیلمبرداری سکانس های مربوط به ترکیه به کشور بازگشتند . سکانس های باقی مانده این سریال در تهران مقابل دوربین می رود .

تهیه کننده پایتخت۵ گفت: یک هفته به پایان تصویربرداری سریال مانده است که سکانس های باقی مانده در تهران مقابل دوربین می رود.


خبرگزاری میزان: الهام غفوری تهیه کننده سریال “پایتخت۵”  گفت: پس از مازندران، تهران و شهرک سینمایی و… گروه برای ضبط برخی سکانس های این مجموعه به ترکیه رفتند و بازیگران اصلی این مجموعه نیز در این سفر حضور داشته و مقابل دوربین رفتند.
بازگشت پایتختی‌ها از ترکیه

 بازگشت عوامل سریال پایتخت به تهران

وی ادامه داد: در حال حاضر تصویربرداری “پایتخت۵ در ترکیه به پایان رسید و گروه روز گذشته به تهران بازگشتند.

این تهیه کننده تصریح کرد: یک هفته به پایان تصویربرداری سریال مانده است که سکانس های باقی مانده در تهران مقابل دوربین می رود.این در حالی است که کار صداگذاری و تدوین همزمان با تصویربرداری در حال انجام است.

بازگشت پایتختی‌ها از ترکیه

غفوری درباره تعداد قسمت های این سریال تصریح کرد: : احتمالا ۱۳ تا ۱۵ قسمت خواهد بود. ضمن اینکه فکر می کنم “پایتخت ۵” سریال متفاوتی از سایر قسمت ها باشد. به لحاظ پروداکشن، فضای تولید و قصه با پایتخت های قبلی خیلی متفاوت تر است. “پایتخت ۵” احتمالا نوروز ۹۷ روی آنتن شبکه اول خواهد رفت.

بازگشت پایتختی‌ها از ترکیه
در این سریال محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری و سارا و نیکا فرقانی اصل بازی می‌کنند.
امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *