کد خبر: 169921تاریخ انتشار : ۹:۱۴:۱۹ - دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶

مجله خبری دوستان : بازگشت عوامل سریال پایتخت به تهران ؛ عوامل سریال پایتخت پس از فیلمبرداری سکانس های مربوط به ترکیه به کشور بازگشتند . سکانس های باقی مانده این سریال در تهران مقابل دوربین می رود .

تهیه کننده پایتخت۵ گفت: یک هفته به پایان تصویربرداری سریال مانده است که سکانس های باقی مانده در تهران مقابل دوربین می رود.


خبرگزاری میزان: الهام غفوری تهیه کننده سریال “پایتخت۵”  گفت: پس از مازندران، تهران و شهرک سینمایی و… گروه برای ضبط برخی سکانس های این مجموعه به ترکیه رفتند و بازیگران اصلی این مجموعه نیز در این سفر حضور داشته و مقابل دوربین رفتند.
www.dustaan.com بازگشت عوامل سریال پایتخت به تهران +عکس

 بازگشت عوامل سریال پایتخت به تهران

وی ادامه داد: در حال حاضر تصویربرداری “پایتخت۵ در ترکیه به پایان رسید و گروه روز گذشته به تهران بازگشتند.

این تهیه کننده تصریح کرد: یک هفته به پایان تصویربرداری سریال مانده است که سکانس های باقی مانده در تهران مقابل دوربین می رود.این در حالی است که کار صداگذاری و تدوین همزمان با تصویربرداری در حال انجام است.

www.dustaan.com بازگشت عوامل سریال پایتخت به تهران +عکس

غفوری درباره تعداد قسمت های این سریال تصریح کرد: : احتمالا ۱۳ تا ۱۵ قسمت خواهد بود. ضمن اینکه فکر می کنم “پایتخت ۵” سریال متفاوتی از سایر قسمت ها باشد. به لحاظ پروداکشن، فضای تولید و قصه با پایتخت های قبلی خیلی متفاوت تر است. “پایتخت ۵” احتمالا نوروز ۹۷ روی آنتن شبکه اول خواهد رفت.

www.dustaan.com بازگشت عوامل سریال پایتخت به تهران +عکس
در این سریال محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری و سارا و نیکا فرقانی اصل بازی می‌کنند.

پربیننده ترین مطالب روزنحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0