جمعه , ۲۹ ام تیر ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۰۴ بعد از ظهر به وقت تهران

استفاده از اینستاگرام برای بازیکنان استقلال ممنوع شد!

سرمربی استقلال تصمیم دارد حضور در شبکه های اجتماعی را برای بازیکنان تیمش ممنوع کند.

اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

علیرضا منصوریان در این روزها که تیمش روی ریل موفقیت افتاده است قصد دارد تا کاری کند که تمام تمرکز بازیکنان استقلال روی فوتبال بازی کردن باشد و آنها توجهی به مسائل حاشیه ای نکنند. منصوریان در اولین اقدام قصد دارد حضور بازیکنان در اینستاگرام را ممنوع کند تا آنها به دور از حاشیه فوتبال شان را ادامه بدهند.

 

منصوریان شب گذشته و زمانی که از سالن نشست خبری خارج می شد به یکی از بازیکنان جوان تیمش اشاره کرد که استعداد فوق العاده ای دارد اما حضور در صفحات مجازی فوتبال او را نابود کرده است و دیگر نمی شود از او درترکیب اصلی استفاده کرد. منصوریان در صحبت هایش چندین بار تاکید کرد که بازیکنانی مثل علی دایی و کریم باقری با اینستاگرام بزرگ نشده اند و آنها در عصری بازی می کردند که اصلا صفحات مجازی وجود خارجی نداشت و این نسل از بازیکنان تنها با تکیه بر تلاش و تمرین به این جایگاه رسیده اند.

 

او همچنین ادعا کرد که تصمیم کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی و پپ گواردیولا سرمربی منچستر سیتی کاملا درست است که اجازه نمی دهند بازیکنان شان حضوری در شبکه های اجتماعی داشته باشند و این موضوع باعث می شود آنها تنها روی فوتبال شان تمرکز کنند.

 

سرمربی استقلال در حال حاضر تصمیم خود را گرفته است و به زودی این تصمیم را به بازیکنانش تیمش رسما اعلام می کند و باید دید واکنش ستاره های گران قیمت این تیم به این اتفاق چه خواهد بود.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *