شنبه , ۳۱ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۱:۰۹ بعد از ظهر به وقت تهران

۴ زنگ ‌طلایی عصر جدید ‌برای‌ چه ‌کسانی ‌به ‌صدا‌ در ‌آمد؟

آریا عظیمی‌نژاد داور «عصر جدید» آخرین مسافر مستقیم به نیمه نهایی را مشخص کرد.

4 زنگ ‌طلایی عصر جدید ‌برای‌ چه ‌کسانی ‌به ‌صدا‌ در ‌آمد؟

یک شنبه شب چهاردهمین قسمت «عصر جدید» پخش شد و آریا عظیمی‌نژاد زنگ طلایی‌اش را به صدا درآورد. پیش از او امین حیایی، سیدبشیر حسینی و رویا نونهالی زنگ طلایی خود را به صدا درآورده و یک شعبده‌باز و دو استعداد در حوزه ورزش را برای صعود به مرحله نیمه‌نهایی، انتخاب کرده بودند.

 

امین حیایی

امین حیایی اولین داوری بود که زنگ طلایی‌اش را در قسمت سوم به صدا درآورد. رضا پورجوان با استفاده از بازی با کارت‌ موفق شد رای مثبت داوران را دریافت و با سرعت و تسلطش، امین حیایی را برای زدن زنگ طلایی متقاعد کند. عده‌ای از مخاطبان به اقدام حیایی واکنش مثبتی نشان دادند و معتقد بودند زنگ طلایی برای این شرکت‌کننده مناسب بوده و عده‌ای دیگر هم معتقد بودند که این فرصت باید در اختیار استعداد دیگری قرار می‌گرفت.

 

سیدبشیر حسینی

بشیر حسینی پس از امین حیایی، زنگ طلایی را برای گروه «فرشتگان نینجا» به صدا درآورد. این گروه که اجرایی تقریبا مشابه گروه «دختران نینجا» در سری اول مسابقه داشتند، موفق شدند رای سفید داوران را از آن خود کنند. پس از پایان اجرا زمانی که بشیر حسینی متوجه شد اعضای گروه سن کمی دارند، تصمیم گرفت زنگ طلایی را به صدا دربیاورد. مخاطبان که اجرای این گروه را پسندیده بودند، اقدام حسینی را به‌جا و درست دانستند.

 

رویا نونهالی

رویا نونهالی نیز مانند بشیر حسینی، فرصت صعود به مرحله نیمه‌نهایی را در اختیار گروه «ستاره هشتم» گذاشت. این گروه که متشکل از دختران ورزشکار بود، موفق شدند با اجرای جذابی که داشتند، رای سفید داوران را کسب کنند. رویا نونهالی که معمولا توجه ویژه‌ای به شرکت‌کنندگان خانم دارد، زنگ طلایی را برای این گروه به صدا درآورد. عده‌ای از مخاطبان که این اجرا را در سطح اجراهای معمولی دیگر دانسته بودند، به تصمیم رویا نونهالی واکنش منفی نشان دادند.

 

آریا عظیمی‌نژاد

شاید پیش از این تصور می‌شد، آریا عظیمی‌نژاد زنگ طلایی را برای یک استعداد در حوزه خوانندگی یا موسیقی به صدا دربیاورد، اما یک شنبه شب اجرای خوب اسرا جلیلیان باعث شد، این داور که درلحظات پایانی اجرا رای سفید را به او داده بود، اسرا را به نیمه‌نهایی بفرستد. این شرکت‌کننده ۹ ساله نقش کودک کار را بازی کرد و استعداد بازیگری‌اش را به نمایش گذاشت. تصمیم آریا عظیمی‌نژاد مورد پسند مخاطبان قرار گرفته است و اکثریت آن‌ها زنگ طلایی را حق این دختر نوجوان دانسته‌اند.

۲/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.