یکشنبه , ۲۳ ام خرداد ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۷:۲۱ قبل از ظهر به وقت تهران

پیام خداحافظی کی روش: اجازه بدهید مردم خودشان قضاوت کنند

پیام خداحافظی کی روش: از شما بابت شریک شدن در تازه‌ترین احساس شخصی و حرفه‌ای که در آخرین مصاحبه‌ام به عنوان مربی تیم ملی فوتبال ایران با شما داشتم تشکر می‌کنم.

https://cdn.isna.ir/d/2019/01/27/3/57820427.jpg

این مصاحبه را زمانی انجام دادم که از زمان پایان بازی ایران نخوابیده و بسیار خسته بود. به پایان رساندن کارمان با یک شکست بسیار دردناک و آزاردهنده بود.

تیم ما باید تفاوت را رقم می‌زد و برای هواداران فوتبال ایران یک پایان شاد به ارمغان می‌آورد. این اتفاق ممکن نشد اما بازیکنانم مثل همیشه تلاش کردند و تا آنجا که در توانشان بود جنگیدند تا برای ملت ایران شادی و افتخار به ارمغان بیاورند.

آنها مثل همیشه تلاش کردند تا پیراهن تیم ملی در جایگاهی بهتر و والاتر قرار بگیرد. به نظرم آنها به خاطر تمام طول این ۸ سال لیاقت آرامش، احترام و قدردانی دارند.

معتقدم الان وقت انتقاد نیست زیرا به خودمان افتخار می‌کنیم که توانستیم چهره‌ای قابل احترام و معتبر از فوتبال ایران و این کشور را به جهانیان نشان دهیم.

به خودمان افتخار می‌کنیم و می‌دانیم که از عملکرد و دستاوردهایمان راضی هستیم. این نکته در فوتبال حرفه‌ای اهمیت فراوانی دارد که بدانیم برای چه فوتبال بازی می‌کنیم.

اهمیتی نداشت که با چه مشکلات و موانعی روبه‌رو شدیم، ما راه خودمان را رفتیم و این کار را با هم و برای مردم انجام دادیم.بگذارید مردم با آزادی و بدون تخریب و ظاهر سازی عمومی در مورد ما ارزیابی و قضاوت کنند.

در نهایت از بازیکنان، بهترین خانواده فوتبالی‌ام، نهایت تشکر را دارم. همه شما را دوست دارم. از کار فنی‌ام که همیشه همراهم بودند و با وفاداری کامل خودشان را وقف تیم ملی کرده بودند، تشکر و قدردانی می‌کنم. همه‌تان را دوست دارم.

با احترام از فوتبال ایران تشکر می‌کنم که به من افتخار داد تا به هواداران تیم ملی خدمت کنم. همه شما را دوست دارم.

قدردانی بی پایان من برای این کشور و مردم ایران است. در حالی به خانه برمی‌گردم که بخشی از وجودم در این کشور باقی خواهد ماند. برای همه شما از صمیم قلبم آرزوی آرامش و شادی می‌کنم. به سوی آینده

کارلوس کی‌روش»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *