چهارشنبه , ۲۳ ام خرداد ماه سال ۱۴۰۳ ساعت ۶:۰۸ بعد از ظهر به وقت تهران

نوید محمدزاده در «سرخپوست» + عکس

نوید محمدزاده به زودی در فیلم سینمایی «سرخپوست» جلوی دوربین خواهد رفت. کارگردانی این فیلم را نیما جاویدی بر عهده دارد. هنوز بازیگران جدید این فیلم انتخاب نشده اند و نوید محمدزاده اولین بازیگر این فیلم خواهد بود. 

www.dustaan.com-نوید محمدزاده در «سرخپوست» + عکس

مجله دوستان : نیما جاویدی به زودی جدیدترین فیلم خود را مقابل دوربین می‌برد و نوید محمدزاده اولین بازیگری است که به این اثر سینمایی پیوسته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نوید محمدزاده در فیلم تازه نیما جاویدی به نام «سرخ پوست» بازی می‌کند. نام او به تازگی در فهرست بازیگران این اثر سینمایی قرار گرفته است و دیگر بازیگران این فیلم نیز به زودی انتخاب می‌شوند.

فیلم سینمایی «سرخپوست» به کارگردانی نیما جاویدی و تهیه‌کنندگی مجید مطلبی، مراحل پیش تولید را سپری می‌کند و در حال تکمیل بازیگران و عوامل پشت صحنه کار است.

www.dustaan.com-نوید محمدزاده در «سرخپوست» + عکس

تاکنون حضور هومن بهمنش (مدیر فیلم‌برداری )،محسن نصراللهی (طراح صحنه)،مهدی بدرلو (مدیر تولید) در این پروژه قطعی شده است.

عکس‌های «سرخپوست» را از دوربین محمد بدرلو خواهید دید و علی مردانه در جایگاه برنامه ریز و دستیار اول نیما جاویدی  «سرخپوست» را همراهی می‌کند. مدیریت رسانه و تبلیغات این فیلم بر عهده آیدا مصباحی است محسن منوچهری با عنوان گرافیست کنار اوست و آرین امیرخان مشاوره فضای مجازی را انجام می‌دهد.

نوید محمدزاده در «سرخپوست»

۱/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *