دوشنبه , ۱۱ ام اسفند ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۸ بعد از ظهر به وقت تهران
آخرین ارسال ها

مرگ نیکان کوچولو جلوی چشمان برادر دوقلویش +عکس

نیکان کوچولو که همراه برادردوقلو و مادربزرگش در یک قدمی پارک نرگس تهرانسر بود در حادثه‌ای تلخ به کام مرگ فرو رفت.

پیش‌نویس خودکار

تراژدی تلخ
صبح روز سه شنبه  ۱۳ شهریور امسال مرد جوانی که به دنبال خرید خودروهای لوکس و قدیمی بود با دیدن آگهی فروش خودروی بنز ۲۲۰ اتاق معماری زرد رنگ با فروشنده تماس گرفت و یک قرار ملاقات برای بازدید و بررسی خودروی مدنظر گذاشت.
ساعت ۶ عصر سه شنبه پسر جوان برای دیدن خودروی بنز در میدان کمال الملک منطقه تهرانسر در محل قرار ملاقات حضور پیدا کرد.
فروشنده خودروی بنز از پسر جوان خواست تا وی برای بررسی بیشتر پشت فرمان خودرو بنشیند و یک دور با آن بزند تا از سالم بودن خودرو اطمینان پیدا کند.
پسر جوان پشت فرمان بنز زرد رنگ نشست و غافل از این که خودرو در حالت دنده عقب است پایش را روی کلاچ گذاشت و استارت زد. خودرو روشن شد و پسر جوان وقتی پایش را از روی پدال برداشت خودرو به سمت عقب حرکت کرد.
راننده جوان با توجه به این که آشنایی با این خودروی قدیمی نداشت قادر به کنترل خودرو نبود و بنز زرد رنگ به سمت عقب در خیابان حرکت کرد.
گردش با مادربزرگ
مادربزرگ همراه نوه های دوقلویش به سمت پارک نرگس منطقه تهرانسر می رفتند و دو پسر بچه ۲.۵ ساله در کنار مادربزرگشان در حال عبور از خیابان بودند که ناگهان بنز زرد رنگ که به صورت دنده عقب در حال حرکت بود به نزدیکی مادر بزرگ و دو نوه‌اش رسید.
این اتفاق در یک ثانیه رقم خورد و مادربزرگ وقتی به خودش آمد دید روی زمین افتاده و یکی از نوه هایش که ماهان نام دارد به داخل جوی آب و نیکان پس از برخورد با بنز روی زمین افتاده است.
بنز زرد رنگ با برخورد با نیکان با یک خودروی پژوی دیگر برخورد کرد و در ادامه با تصادف با جدول کنار خیابان متوقف شد.
مادربزرگ در صحنه تصادف تنها توانست یکی از نوه‌هایش را که ماهان بود به عقب هل دهد اما نیکان در این حادثه پس از برخورد بنز روی زمین افتاد.
تلاش برای زنده ماندن
خودروی بنز زرد رنگ در کنار خیابان متوقف شد و یک مامور پلیس سوار بر خودرویش در مسیر خانه با دیدن این صحنه هولناک به سرعت خود را به بالای سر نیکان کوچولو رساند و در حالی که مادربزرگ با فریاد از مردم کمک می خواست و ماهان را به آغوش کشیده بود پلیس وظیفه شناس شروع به احیای نیکان کوچولو کرد.
پلیس جوان حدود ۳۰ دقیقه ماساژ قلبی و تنفس مصنوعی به پسر کوچولو داد و یک لحظه هم دست از تلاش برنداشت تا شاید نیکان کوچولو زنده بماند تا این که اورژانس سر رسید و مرگ پسر کوچولو را اعلام کرد و همزمان مادربزرگ و ماهان که از ناحیه صورت و پا مصدوم شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.
دستگیری راننده بنز سوار
بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر برای تحقیقات وارد عمل شدند و راننده بنزسوار که قصد خرید این خودروی کلکسیونی را داشت به دستور بازپرس پرونده دستگیر کردند.
بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی در این پرونده تلخ ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *